Probudili jste se ráno s kruhy pod očima nebo jste se zděšením zjistili, že vám opět přibyla vráska na čele či na v okolí úst? Stárnutí je zkrátka proces, který jde na první pohled vidět, a tak bychom se měli snažit zastavit tento nelítostný proces, který nám jen ubírá na kráse. Mnohé ženy vyzkoušely celou řadu pečujících kúr, ale jen málokterá se vložila do rukou bílkovině jménem kolagen. Právě kolagen je totiž doslova kouzelníkem, co se týče boje proti stárnutí. 

Každý člověk ví, že vzhled jde ruku v ruce s jeho psychickým rozpoložením. Pokud někoho trápí vrásky na čele, najednou se to odráží i na jeho sebevědomí a psychice jako takové. Pokud se tedy vydáte do boje proti stárnutí, proti lámání nehtů nebo do boje proti vráskám a uspějete, rázem se z vás stane sebevědomější člověk, za kterým se leckdo otočí. 

Aby se tak opravdu stalo, doporučujeme se svěřit do ruko zmiňovanému kolagenu, který je často označován za elixír mládí. 

Kolagen je bílkovinou v našem těle

Ptáte se, co to tedy kolagen je, jak kolagen definovat? Jedná se o bílkovinu, kterou každý z nás ukrývá ve svém těle. Jedná se jinými slovy o jeden ze základních stavebních kamenů lidského těla, vytváří strukturu pro buňky a také vytváří strukturu pro naše tkáně a jednotlivé orgány našeho těla. 

Jeho funkce je velice důležitá. Má podpůrnou a zároveň také vyživující funkci, nepřetržitě se stará o obnovu kožních buněk ve vrstvách. Jeho hlavní výhodou je dodávka pružnosti a hydratace naší pokožce, i díky tomu minimalizuje vznik vrásek. 

S přibývajícím věkem kolagen mizí

Bohužel kolagen s přibývajícím věkem mizí, a tak je nutné ho do těla dodávat, aby se pružnost pokožky nevytrácela. Aby se pokožka neměnila a nestárla dnem i nocí, kolagen je třeba dodat tělu třeba v podobě elixíru Anti age

Aby však kolagen neměl plné ruce práce, měli bychom žít zdravěji, jelikož vrásky přibývají i kvůli špatnému životnímu stylu nebo kouření. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pletova-maska-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pletova-maska-150x150.jpginfo@press-media.czZdravíProbudili jste se ráno s kruhy pod očima nebo jste se zděšením zjistili, že vám opět přibyla vráska na čele či na v okolí úst? Stárnutí je zkrátka proces, který jde na první pohled vidět, a tak bychom se měli snažit zastavit tento nelítostný proces, který nám jen ubírá...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares