Hledáte pronájem komerčních prostor Chomutov? Chcete si zřídit kancelář nebo obchod v atraktivní lokalitě? V tom případě vás jistě zaujme projekt IN–HOUSE.

O projektu

Jedná se o zrevitalizovanou nemovitost v centru města Chomutova určenou ke komerčním účelům. Jde o pětipodlažní budovu s jedním podzemním podlažím. Objekt poskytuje k pronájmu kanceláře a obchodní jednotky.

Proč zvolit IN–HOUSE? Jaké jsou klady objektu?

V prvé řadě je objekt situován v centru města ve vysoce frekventované oblasti. Budova se nachází v komerční obytné zóně hned u hlavní silnice poblíž kruhového objezdu a autobusového nádraží. Jde o atraktivní lokalitu se snadnou dopravní i pěší dostupností. Rovněž občanská vybavenost místa je vynikající. Vše potřebné máte blízko a dosažitelné i pěšky (úřady, pin-house-chomutov-telo-clankuoštu, obchody i restaurace).

Dalším kladem je technický stav objektu a jeho dispoziční kvality. Budova prošla kompletní vnější rekonstrukcí a je zateplena. Stará okna byla nahrazena plastovými. U obchodních jednotek nacházejících se v přízemí došlo k výměně hliníkových výkladců za nové. Rovněž došlo k opravě vchodových dveří a jejich dvojitému zasklení. Navíc byl u vstupních dveří instalován elektromagnetický zámek. Je tedy zajištěna dostatečná tepelná izolace i bezpečnost objektu. V rámci rekonstrukce došlo také k obnově inženýrských sítí (kromě rozvodu plynu), tudíž vám pronajímané prostory poskytují kvalitní zázemí pro vaše obchodní a pracovní aktivity.

Standardní součástí vybavení domu jsou poštovní schránky určené k užívání nájemci. Budova disponuje osobním výtahem s nosností 500 kg. Samozřejmostí je bezbariérový přístup, který umožňuje vstup z ulice rovnou k obchodním jednotkám. Uvnitř budovy se nachází reprezentativní recepce, která udělá dobrý dojem na vaše zákazníky i obchodní partnery. Mít obchod či kancelář v objektu s recepcí se pomalu stává standardem. Působíte tak důvěryhodněji a profesionálněji. Pro parkování slouží parkoviště vybudované v podzemním podlaží.

Jedinečná akce do 31.12. 2016!

Zvažujete pronájem komerčních prostor v IN-HOUSE? Pokud tak učiníte do konce letošního roku, získáte 2 měsíce pronájmu zdarma! To se vyplatí, nemyslíte?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/in-house-chomutov-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/in-house-chomutov-titulka-150x150.pngPR-leadersBydleníEkonomikaRealityHledáte pronájem komerčních prostor Chomutov? Chcete si zřídit kancelář nebo obchod v atraktivní lokalitě? V tom případě vás jistě zaujme projekt IN–HOUSE. O projektu Jedná se o zrevitalizovanou nemovitost v centru města Chomutova určenou ke komerčním účelům. Jde o pětipodlažní budovu s jedním podzemním podlažím. Objekt poskytuje k pronájmu kanceláře a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku