Při hledání vhodného prostoru k podnikání, ať už se jedná o kanceláře nebo obchodní jednotku, je v první řadě důležitá lokalita. Dalším kriteriem pro rozhodování by měl být komerční objekt samotný. Pokud i vy aktuálně hledáte pronájem komerčních prostor Hradec Králové, máme pro vás tip.

Centrum je vždy dobrá volba

Každé město má několik dobrých lokalit, které jsou pro podnikání vhodné. Zejména stran dopravní dostupnosti a prestiže bývá preferováno centrum města. S parkováním může být ovšem potíž, a to by mohl být problém. Dobře si proto ověřte, zda je v místě parkoviště či garáže s dostatečnou kapacitou. Pronájem obchodních prostor Hradec Králové nabízí celou řadu, ale v samotném centru nás zaujala budova na jednom z rohů náměstí Svobody.

hradec-kralove-telo

První dojem dělá budova

Vzhledem k tomu, že na prvním dojmu záleží, je důležitý i vzhled budovy, ve které se nachází kanceláře nebo obchod. Komerční budova na náměstí Svobody je velice reprezentativní již z dálky. Tato pětipatrová budova je součástí původní zástavby, a je velmi pěkně zrekonstruována. Centrálním schodištěm je pohodlně přístupné každé podlaží a stejně tak i jednotlivé komerční jednotky. Vnitřní uspořádání budovy je navrženo tak, aby vyhovovalo širokému využití. Vyhovuje tak vysokým standardům potřebným pro dobré fungování kanceláří, ale je možné zde umístit i obchod či showroom.

Dopravní dostupnost a infrastruktura

Jak již bylo zmíněno, s parkováním v centrech měst bývá obvykle potíž. Dobrá adresa je pak často vykoupena omezenou dostupností autem a klient či zákazník se musí spolehnout na prostředky hromadné dopravy. Námi vybraný objekt si připsal další významné plus i v tomto ohledu. V těsné blízkosti se totiž nachází parkoviště s dostatkem parkovacích míst. A poslední třešničkou na pomyslném dortu podnikatele, který hledá pronájem kanceláře Hradec Králové, je aktuální akce, která se tohoto objektu týká. Až do konce tohoto roku můžete získat 2 měsíce pronájmu zdarma, pokud se vám líbí a vyhovuje vašemu druhu podnikání, využijte této akce a ušetřete.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/hradec-králové-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/hradec-králové-titulka-150x150.pngPR-leadersBydleníEkonomikaPři hledání vhodného prostoru k podnikání, ať už se jedná o kanceláře nebo obchodní jednotku, je v první řadě důležitá lokalita. Dalším kriteriem pro rozhodování by měl být komerční objekt samotný. Pokud i vy aktuálně hledáte pronájem komerčních prostor Hradec Králové, máme pro vás tip. Centrum je vždy dobrá volba Každé...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku