Ubytovna Ostrava je ideální možnost přespání pro všechny, kdo dojíždí do Ostravy za prací a chtějí čisté, příjemné a levné místo, kde mohou na noc složit hlavu. Objekt je určen zejména pro dělníky a ostatní zaměstnance stavebních firem, kteří dojíždí za prací do Ostravy nebo přilehlých měst (Karviná, Frýdek-Místek apod.).

Kde se ubytovna nachází?

Místo se nachází v Ostravě-Kunčicích, hned za odborným učilištěm v blízkosti firmy Mittal Steel. Nejbližší zastávka autobusu je pěšky vzdálena sotva pět minut a stejně daleko je i nejbližší restaurace s výborným jídelním lístkem, na kterém si každý něco vybere a s celodenním provozem – Fajront.

Levné ubytování Ostrava nabízí ubytování pouze pro muže, a to pro zaměstnance a pracující. Jiné osoby zde není možné ubytovat. Objekt má výborné spojení s centrem města. Ze zastávky Kunčice – Učiliště je to do centra sotva patnáct minut jízdy tramvají číslo 14. Nejbližší větší obchod je tři kilometry vzdálený Penny Market, ke kterému je možné dostat se autobusy 31 a 45. S ostatními městskými částmi – Ostrava-Jih a Ostrava Porubou je možné spojení městskou hromadnou dopravou, tedy autobusy číslo 31 a 45 ze zastávky Nová huť učiliště.  

Před objektem se nachází parkoviště s možností parkování pro zákazníky ubytovny zdarma. Dopravní dostupnost autem je z ulice Rudná nejlépe odbočkou na světelné křižovatce směrem k továrně Mittal Steel. Načež se stačí dát za podjezdem mezi hasičárnou a učilištěm odbočkou doprava.

V ceně ubytování je také wifi dostupná v celém objektu

Lůžko se dá objednat na jednu noc ale třeba i na celý měsíc a cena se odvíjí i od počtu lidí na pokoji. Cena za třílůžkový pokoj na jednu noc je kupříkladu 285,- zatímco za jednolůžkový je to 340,-.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Ubytovna-Prodante.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Ubytovna-Prodante-150x150.pngPR-leadersBydleníTipyUbytovna Ostrava je ideální možnost přespání pro všechny, kdo dojíždí do Ostravy za prací a chtějí čisté, příjemné a levné místo, kde mohou na noc složit hlavu. Objekt je určen zejména pro dělníky a ostatní zaměstnance stavebních firem, kteří dojíždí za prací do Ostravy nebo přilehlých měst (Karviná, Frýdek-Místek...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares