S firmami se neustále obchoduje. Jeden obchod je výraznější, jiný sotva zaregistrujeme. Nedávno však došlo k zajímavému obchodu – investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, a. s., se rozhodla odkoupit společnost na výrobu mobilních aplikací, kterou můžete znát pod názvem APPKEE, s. r. o. Investiční skupina je si moc dobře vědoma toho, že mobilní aplikace jsou nejmocnějším marketingovým nástrojem současnosti a že právě mobilní aplikace mohou zlepšit celkovou image nejedné firmy. 

O společnosti APPKEE, s. r. o.

O společnosti APPKEE, s. r. o. jste již mohli slyšet. Jak již bylo zmíněno, jedná se o společnost zaměřující se na tvorbu a následný vývoj mobilních aplikací na míru. Firma se pyšní mnohaletými zkušenostmi, aplikace je schopná vytvořit jak pro iOS, tak pro Android. Na svém kontu má už více jak 350 mobilních aplikací. 

Možná byste rádi měli i vy svou mobilní aplikaci, ale odrazuje vás vysoká cena. APPKEE však přinesla na trh takové aplikace, které nejsou finančně náročnou záležitostí. Právě firma APPKEE stojí za jakousi revolucí na českém trhu, díky které jsou mobilní aplikace finančně dostupné jak pro hotely, restaurace či firmy ve službách, tak pro obce a města, které mohou prostřednictvím mobilních aplikací zavčasu informovat své občany o aktuálním dění. 

Mít webovou stránku už nestačí

Lídři firem si musí uvědomit, že mít reprezentativní webovou stránku je sice skvělé, ale už to opravdu nestačí. Právě mobilní aplikace vás může dostat do podvědomí lidí a díky ní lze vystoupit ze stínu vaší konkurence. Dejte si ruku na srdce a odpovězte si na otázku – nebylo by skvělé, kdyby na webové stránce automaticky naskočila kolonka “možnost stažení mobilní aplikace”? 

Zlepšit image firmy, dostat image firmy na vyšší úroveň, to nikdy nebylo jednodušší a levnější. Ať už vlastníte restauraci, hotel, penzion nebo jste starostou obce či města, neprezentujte se jen webovou stránkou, ale i mobilní aplikací, kterou firma APPKEE vytvoří za pakatel a dle vašich představ. 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes-1-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes-1-150x150.jpginfo@press-media.czPoradnaS firmami se neustále obchoduje. Jeden obchod je výraznější, jiný sotva zaregistrujeme. Nedávno však došlo k zajímavému obchodu - investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, a. s., se rozhodla odkoupit společnost na výrobu mobilních aplikací, kterou můžete znát pod názvem APPKEE, s. r. o. Investiční skupina je si...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku