Prožili jste skvělý mejdan, ale alkohol v krvi vám ho ještě nemile připomíná? Potřebujete však odjet domů nebo do práce a brát si taxík nepřipadá v úvahu? Naštěstí je způsob, jak zvýšit rychlost odbourávání alkoholu v krvi, respektive existuje vícero způsobů, které zachránily nejednoho velkého lva salonů. 

První pomoc jménem minerální voda

Pokud máte za sebou skutečně velký večírek, který v krvi zanechal alkohol, odbourejte ho s pomocí minerální vody, která v sobě bude obsahovat velké množství magnezia. Minerální voda se označuje za první pomoc v případě, že ze svého těla potřebujete urychleně vyplavit zbytek alkoholu. Zároveň se tělo tímto hydratuje. 

Zvyšte příjem vitaminu C

Při odbourávání alkoholu může pomoct i vitamin C. Ať už ho do těla dodáte v tabletách nebo prostřednictvím ovoce, uděláte dobře. Mnozí lidé si nechávají rozpustit ve vodě klasickou šumivou tabletu, jiní hned po ránu odšťavní pomeranče a jiné citrusy. 

Snídaně po každé noci plné alkoholu

Ne nadarmo se říká, že snídaně je základ dne. Dvojnásob to platí v případě, že máte za sebou skutečně hříšnou noc plnou alkoholu. Samozřejmě pokud je žaludek zásadně proti, netlačte do sebe tousty s kyselými okurky. Pokud je ale žaludek přívětivý, kromě kyselých okurků doporučujeme posnídat zavináče nebo utopence. Po nich bude zaručeně lépe. 

Zkuste to s kávou

I když se říká, že káva tělo dehydratuje, stejně se doporučuje pít ji i po protančené noci, kdy se lil alkohol proudem. Kofein obsažený v kávě totiž působí jako diuretikum a zrychluje tím pádem vylučování alkoholu z těla. 

Pomůže Alcohol Killer

V současné době se prodávají i různé preparáty a nápoje, které mají urychlit odbourávání alkoholu. Jedním takovým nápojem je nápoj Alcohol Killer, který dokáže urychlit odbourávání alkoholu až o čtyřicet procent. Je založen na přírodním složení a jedná se samozřejmě o testovaný výrobek.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/man-937384_960_720-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/man-937384_960_720-1-150x150.jpginfo@press-media.czMužiProžili jste skvělý mejdan, ale alkohol v krvi vám ho ještě nemile připomíná? Potřebujete však odjet domů nebo do práce a brát si taxík nepřipadá v úvahu? Naštěstí je způsob, jak zvýšit rychlost odbourávání alkoholu v krvi, respektive existuje vícero způsobů, které zachránily nejednoho velkého lva salonů.  První pomoc jménem...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares