Velké množství lidí na seznamce považuje za úspěch to, že jim napíše co nejvíc uživatelů, případně dostanou nejlepší hodnocení, nebo nějaké lajky. Pokud ale jde o tvoje první rande a nechceš ztrácet na seznamce příliš mnoho času, pak je potřeba své chování na seznamce přiblížit co nejvíc skutečnosti a tomu, jací jste bez přetvařování a tak podobně. Prostě být na seznamce sám sebou a umět prodat.

Jak na seznamce, tak na tvém prvním rande

Seznamka a první rande spolu úzce souvisí a jde o to, že by prostě na rande měl přijít opravdu takový člověk, který odpovídá tomu na seznamce. Pokud se budete na seznamce přetvařovat, přidávat nepravdivé údaje nebo jakkoliv vylepšené fotky, které třeba nejsou ani aktuální, pak dříve nebo později narazíte a je jasné, že vaše seznamování nikam nepovede. Ano, budou se vám ozývat lidé, budete chodit na schůzky, ale nikdy se to nikam dál neposune, protože lidé z vás budou zklamaní.

Takže z toho plyne, že na seznamce byste měli být sami sebou a snažit se zaujmout takové uživatele, kterým padnete do oka i vy na základě toho, jací skutečně jste. Možná se vám ozve méně lidí, ale o to vyšší šance na úspěšné seznámení vás čeká.

Co tvoje první rande pozitivně ovlivní

Jednoduše upřímnost a otevřenost, se kterou svůj úspěch odstartujete právě už na online seznamce. Pokud se tak bude chovat i protějšek, se kterým jste si padli do oka, bude to nepochybně příjemné první rande, protože nedojde k žádnému nepříjemnému překvapení. Určitě není příjemné to, když na rande svůj protějšek skoro nepoznáte, nebo nepozná on vás.

Jste před první schůzkou nervózní? Stresujete sami sebe úvahami, jak to asi dopadne a připouštíte si pouze úspěch nebo úplný propadák? Zapomeňte na to, nechte stres doma a nepřemýšlejte na tímto. Berte to tak, že máte možnost potkat a poznat nového člověka a když to budete brát trochu sportovně, určitě k žádnému zklamání nedojde. Tvoje rande přece nemusí skončit vážným vztahem nebo úplným zklamáním, ale často člověk objeví třeba nové přátelství založené na společném koníčku, zálibě, nebo provozování stejného sportu. Nebo objevíte skvělého parťáka pro své podnikání, případně si můžete být vzájemně užiteční. Vy umíte skvěle cizí jazyk, váš protějšek zase dělá účetnictví, takže si můžete být užiteční.

Vezměte si z každého rande jen to nejlepší

Nezapomeňte být nejen při seznamování online sami sebou a randění berte trochu sportovně. Zkuste si z každého nového kontaktu vzít jen to nejlepší a rozhodně nepovažujte za neúspěch to, že z vašeho prvního rande není cokoliv dalšího. Vážný vztah chce svůj prostor a čas, takže se často vyplatí hledat lidi se stejným zaměřením, koníčky, nebo zájmy, navázat přátelství, a to později posunout na vážný vztah. Tak hodně štěstí a vždy si tvoje rande hlavně užij!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/people-2562438_1280-1024x731.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/people-2562438_1280-150x150.jpginfo@press-media.czMužiŽenyVelké množství lidí na seznamce považuje za úspěch to, že jim napíše co nejvíc uživatelů, případně dostanou nejlepší hodnocení, nebo nějaké lajky. Pokud ale jde o tvoje první rande a nechceš ztrácet na seznamce příliš mnoho času, pak je potřeba své chování na seznamce přiblížit co nejvíc skutečnosti a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku