Letošní rok se se vší pravděpodobností ponese ve znamení velkého propouštění. Ne každá firma má dostatek finančních prostředků a zároveň také energie na to, aby zvládla aktuální krizi, pokud samozřejmě nenabízí službu či zboží, jež nejsou protiepidemickými vládními nařízeními zakázané. Pokud se náhodou také octnete z ničeho nic bez práce, asi začnete hledat náhradu svého dosavadního zaměstnání. Co zkusit práci v Extérii?

Jak již bylo zmíněno, ne každá firma má dostatek energie a finančních prostředků k tomu, aby přečkala aktuální ekonomickou krizi. Proto to raději zabalí, ovšem s tím se pojí také vyhazov desítkám, ne-li stovkám zaměstnanců, kteří najednou začnou hledat práci jinde. Otevřenou náruč nabízí firma Extéria, která má nyní dostatek volných pracovních pozic, mezi nimiž je také práce asistentky

Firma, která má potenciál a budoucnost

Možná si říkáte, jak to, že firma Extéria nabízí tolik pracovních pozic? Odpověď je prostá – nepatří do oborů, které musely z důvodu vládních opatření zavřít dveře podniku. Bezpečnost práce a požární ochrana je něco, co se ve firmách řeší dnes a denně a firma Extéria poskytuje poradenství právě v těchto oblastech. Jedná se tedy o společnost, která má nejen potenciál, ale také budoucnost. BOZP a PO se v podniku zkrátka bude řešit vždy, ať už se svět vrátí zcela do normálu či nikoliv. 

Nabídka, která se neodmítá

Nejste spokojení se svým stávajícím zaměstnáním nebo jste z důvodu krachu podniku o práci přišli? Vykazujete však skvělé schopnosti a jste otevření novým příležitostem? Nahlédněte do seznamu aktuálně nabízených pracovních pozic, které zmiňovaná společnost vyvěšuje na své webové stránky a staňte se tak součástí skvělého konceptu a týmu lidí, jež pomáhají podnikatelům zajišťovat BOZP a PO na prahu podniku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/asistentka-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/asistentka-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaLetošní rok se se vší pravděpodobností ponese ve znamení velkého propouštění. Ne každá firma má dostatek finančních prostředků a zároveň také energie na to, aby zvládla aktuální krizi, pokud samozřejmě nenabízí službu či zboží, jež nejsou protiepidemickými vládními nařízeními zakázané. Pokud se náhodou také octnete z ničeho nic bez...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku