Pokud bychom měli zmínit obor, který se nejvíce zasluhuje o naši skvělou ekonomiku, zmínili bychom strojírenství. Strojírenství je už dlouhou dobu tahounem české ekonomiky, což je pochopitelné, vždyť vyvážíme více, než dovážíme. Nejlépe je na tom se strojírenstvím Moravskoslezský kraj, v němž se nachází mnoho společností, které jsou svou kvalitní výrobou proslulé. Jednou z těchto společností je i společnost MSC MetPro, a. s.

Společnost je dnes známá jako prestižní dodavatel tvarových výpalků, které jsou té nejvyšší kvality. Dodává hutní materiál, kterým je například betonářská ocel, plechy či nerezová ocel. Firma se zaměřuje na zakázkovou výrobu, díky mnoha moderním technologiím se výrobky vyrábí v té maximální kvalitě a s maximální přesností, což ocení každý jejich klient.

Firma má oproti jiným firmám v Moravskoslezském kraji velkou výhodu, a sice její ceny jsou dlouhodobě nejnižší. Co však patří mezi jejich hlavním službám?

Mezi hlavní služby firmy patří:

  • Pálení
  • Tryskání
  • Ohraňování materiálu
  • Rovnání
  • Vrtání a řezání
  • Doprava a logistika

Většina ze služeb jsou vlastně procesy výroby hutních materiálů či tvarových výpalků. Mezi nejzajímavější procesy se řadí tryskání, během kterého dojde k odstranění koroze či jiných nečistot na materiálu. Tryskají se hlavně kovy, ale i ocelové výpalky. Tryskání probíhá pomocí ocelového granulátu a je nutné tryskat před každým dalším nátěrem či před povrchovou úpravou.

Za zmínku stojí i rovnání plechů, díky kterému se odstraní veškeré nedokonalosti či neshody s nerovností. K deformaci plech či výpalků může dojít při pálení nebo rovnost může být narušena vlivem vnitřního pnutí. Rovnání probíhá pomocí devítiválcové rovnací stolice a rovná se od tloušťky čtyři milimetry až do dvaceti milimetrů.

Zmínit je třeba i dopravu, což je služba, kterou nenabízí každá strojírenská společnost.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/macro-1452986_1920-1024x668.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/macro-1452986_1920-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaPokud bychom měli zmínit obor, který se nejvíce zasluhuje o naši skvělou ekonomiku, zmínili bychom strojírenství. Strojírenství je už dlouhou dobu tahounem české ekonomiky, což je pochopitelné, vždyť vyvážíme více, než dovážíme. Nejlépe je na tom se strojírenstvím Moravskoslezský kraj, v němž se nachází mnoho společností, které jsou svou kvalitní...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku