Hledáte kosmetiku, jež je vhodná pro pravého muže, myslícího na svůj zevnějšek? Lev salónů je pro Vás tím pravým. Myslíme především na pány, kteří se rádi pyšní pěstěným plnovousem. V našem sortimentu najdete mýdla na holení a přípravky na holení. Dokonalý plnovous Vám pomůžou vytvořit naše balzámy na vousy, oleje na vousy, anebo vosky na vousy. Naše přípravky Vám dodají to správné sebevědomí a podtrhnou Vaši osobnost. Skvělé jsou také naše netradiční módní doplňky v podobě dřevěných manžetových knoflíčků, anebo pánských motýlků. Jedná se sice jen o malý doplněk, ale i tato drobnost z Vás udělá muže s velkým ,,M“.

Poradíme s výběrem

Co si budeme povídat. Již dávno neplatí, že správný chlap musí smrdět. Ženy dávají přednost voňavým a upraveným mužům, kteří dbají na svůj zevnějšek. Lev salónů Vám přináší svou prvotřídní kolekci přípravků, určenou především pro vousáče. V našem obchodě můžete, mimo jiné, najít sety na holení, shavetty, askoty, pánské náramky, ozdoby do klopy nebo pouzdra na sluchátka. Dále máme v našem sortimentu kvalitní pánské ponožky, které vzbudí zvědavost a podtrhnou Váš perfektní styl. Objednávku Vám doručíme do druhého dne přepravní společností PPL. V případě potřeby pomůžeme a poradíme. Děláme vše pro Vaši spokojenost.

Pravý muž používá naše přípravky

Buďte sami sebou a navzdory konvencím mějte svůj osobitý styl a kouzlo. Pomůžeme Vám najít Vaše pravé já a získat tak potřebné sebevědomí. Čistě pánská kosmetika a potřeby na tradiční mokré holení pro muže, dále také originální dřevěné doplňky, jako jsou pánské motýlky, manžetovéknoflíčky, anebo spony do kravaty, to vše a ještě mnohem více Vám přináší Lev salónů. Náš tým se skládá ze dvou mužů a jedné ženy. Denně přinášíme svým zákazníkům novou nabídku nejen přípravků na holení a setů na holení. Naše zboží je kvalitní a cenově dostupné. Věříme, že si vyberete to pravé pro sebe a že se stanete našimi spokojenými zákazníky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Co-vše-vám-může-pomoci-stát-se-lvem-salónů-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Co-vše-vám-může-pomoci-stát-se-lvem-salónů-1-150x150.jpginfo@press-media.czMužiHledáte kosmetiku, jež je vhodná pro pravého muže, myslícího na svůj zevnějšek? Lev salónů je pro Vás tím pravým. Myslíme především na pány, kteří se rádi pyšní pěstěným plnovousem. V našem sortimentu najdete mýdla na holení a přípravky na holení. Dokonalý plnovous Vám pomůžou vytvořit naše balzámy na vousy,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares