Plánujete si svůj velký den? Máte už vybrané místo, datum, také jste zařídili květinářku i fotografa? Nezapomeňte však na svatební pozvánky, které je nutné dodat svatebčanům v krásných svatebních obálkách s dostatečným předstihem. Mnozí snoubenci nechávají pozvánky na poslední chvíli, jelikož si s nimi neví rady. Neví, co všechno by mělo být obsahem svatebního oznámení, respektive v jakém stylu svatební pozvánky vyrobit. Naštěstí přinášíme řadu tipů a rad, jak na to. 

Ať stylem zapadá do vaší svatby

Svatební oznámení by nemělo nijak vyčnívat od stylu, v jakém je zařízená vaše svatba. Vsadili jste na jednoduchost s eukalyptem? V tomto případě víte, jaká květina bude zdobit vaše svatební oznámení. Pokud jste vsadili na romantickou svatbu, ponechte oznámení v bílé barvě, která je nadčasově moderní. Případně se inspirujte šablonami, které jsou na internetu k vidění. 

Hlavně, ať je písmo čitelné

Snoubenci se při tvorbě svatebních oznámení dopouští jedné velké chyby, a sice nedbají na písmo. Zkrátka volí písmo, které se jim nejvíce líbí, ale už nikoho nezajímá, že je písmo nečitelné. Zkontrolovat čitelnost písma je stejně důležité jako zkontrolovat, jestli je všechno na pozvánce napsané správně. 

Sdělujte jen důležité informace

Ptáte se, co by všechno mělo obsahovat svatební oznámení? Pouze ty nejdůležitější informace, ani víc, ani míň! Samozřejmostí jsou jména budoucích novomanželů, dále také datum a čas svatebního obřadu a samozřejmě také místo konání obřadu. Případně může svatební oznámení obsahovat i adresu místa. 

Nezapomeňte na pozvánku ke stolu a prosbu o dary

Dnes je velice moderní přiložit k pozvánce také pozvání ke stolu, a kromě jiného také prosbu o to, jaké dary chcete přinést. Respektive prosba bývá většinou o to, aby hosté přinesly peníze, nikoli věci do domácnosti.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/poyvanka-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/poyvanka-150x150.jpginfo@press-media.czTipyPlánujete si svůj velký den? Máte už vybrané místo, datum, také jste zařídili květinářku i fotografa? Nezapomeňte však na svatební pozvánky, které je nutné dodat svatebčanům v krásných svatebních obálkách s dostatečným předstihem. Mnozí snoubenci nechávají pozvánky na poslední chvíli, jelikož si s nimi neví rady. Neví, co všechno...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares