Nechat si vytisknout svou vlastní fotografii, která vám následně bude sloužit jako bytová dekorace, je příjemná vzpomínka na krásné životní chvíle. Jak se starat o obraz, aby vám dlouho vydržel?

Nejen dekorace, ale kus života

Každý, kdo si přeje vytisknout si svou fotografii na plátno, se následně může těšit z příjemně zabydlené místnosti. Tam, kde je skutečně doma. Fotoobrazy na plátně dodávají místnosti jedinečnou atmosféru a umožňují připomínat si chvíle, které pro vás byly významné. Je přitom jedno, zda se jedná o černobílé obrazy, nebo zda na vašich fotkách naleznete spoustu barev. O všechny tyto varianty byste se měli následně dobře starat. Váš obraz tak vydrží po mnoho dekád stále krásný.

Základem je kvalitní tisk

To první, co vás bude zajímat, je kvalita tisku vašich fotografií. Právě zde se odehrává největší práce. Pokud zvolíte kvalitní tisk na plátno, následně nebude nijak složité obrazy udržovat a stanou se vaším rodinným klenotem po mnoho desítek let. Pigmentové inkousty nejvyšší kvality by měly být při tisku samozřejmostí, jejich barevná stálost je výrobci garantována na nejméně 100 let.

Ještě delší životnost barvy vám zajistí speciální nátěr obrazu. Ten dokáže blokovat UV záření, tudíž nedochází k pomalé degradaci materiálu vlivem silného světla. Fotka je tak mnohem působivější na plátně, než jak by vypadala na klasickém foto papíře. Životnost takového díla se ještě prodlužuje.

Jak na údržbu obrazu

Aby byl obraz dlouho krásný, nepotřebujete kromě kvalitního tisku a ochrany proti ultrafialovému záření nic. Při usazení prachu na povrchu obrazu je potřeba tento prach očistit pomocí prachovky, která bude suchá. Jelikož je obraz chráněn lakem, nebude vadit ani případné znečištění. K údržbě znečištěné plochy použijte jemně vlhký hadřík a odstraňte s ním vše, co je potřeba. A obraz bude opět krásný.

O fotoobrazy na plátně se téměř nemusíte starat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/wall-2558279_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/wall-2558279_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czTipyNechat si vytisknout svou vlastní fotografii, která vám následně bude sloužit jako bytová dekorace, je příjemná vzpomínka na krásné životní chvíle. Jak se starat o obraz, aby vám dlouho vydržel? Nejen dekorace, ale kus života Každý, kdo si přeje vytisknout si svou fotografii na plátno, se následně může těšit z příjemně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku