Občas prostě každý z nás potřebuje změnit vzduch a vypnout. Nechejte na chvíli povinnosti stranou a zajeďte si na parádní víkendovku. Kam to bude?

Nechejte se opečovávat

Uplynulé měsíce nám daly skutečně zabrat a potřebujeme si zoufale odpočinout od všeho kolem. Co byste řekli tomu vydat se na výlet a nechat o sebe pečovat? Privátní wellness se postarají o to, abyste přišli na zcela jiné myšlenky. Hledáte opravdové luxusní wellness ? Můžete užít masáže i pobyt ve vířivce, dokonale si odpočinout a dopřát si výborné menu, o které se vlastním přičiněním nemusíte nijak zasazovat. Nechat o sebe pečovat, to je ideální tip na celý víkend. Kam se vydáte?

Vydejte se na chatu

Jste spíše dobrodružné povahy? Vydejte se na některou z chalup, kterou naleznete na vyhledávačích chat. Víkendový pobyt vás vrátí zpět do starých časů, kdy si lidé topili dřevem a připravovali si pokrmy na sporáku, ve kterém se topilo také dřevem. Možná právě tento způsob trávení volného času pro vás bude to pravé. Naberete na chalupě nové síly a spojíte se s duchem přírody? Vezměte s sebou partu přátel a dobrou náladu a hurá na chalupu! Bude to chata na samotě u lesa?

Dopřejte si eurotrip

Nepotřebujete se máčet ve vířivce, ani strouhat brambory na chatě? Jste milovníci cestování a ze všeho nejvíce vám během pandemie chybělo objevovat krásy evropských měst? Vydejte se na eurotrip a poznejte některé z krásných měst na starém kontinentu. Stačí víkend, abyste poznali Benátky, Stockholm, nebo třeba Lisabon. Eurotrip vám pomůže oprášit si znalosti angličtiny a dodá vám dobrou náladu. Vydáte se za památkami? Nebo spíše na nákupy?

Jaký způsob odpočinku od všedních starostí zvolíte vy? Už víte, co bude pro vás ten nejlepší relax? Dopřejte si krásné chvíle podle svého gusta. Tak kam to bude?

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/craniosacral-7012994_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/craniosacral-7012994_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czTipyObčas prostě každý z nás potřebuje změnit vzduch a vypnout. Nechejte na chvíli povinnosti stranou a zajeďte si na parádní víkendovku. Kam to bude? Nechejte se opečovávat Uplynulé měsíce nám daly skutečně zabrat a potřebujeme si zoufale odpočinout od všeho kolem. Co byste řekli tomu vydat se na výlet a nechat...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku