Trávíte v práci většinu dne a necítíte se ve své kanceláři příjemně? Pořiďte si do své kanceláře kvalitní vybavení, díky kterému budete pracovat efektivněji a budete se lépe soustředit. I to už potvrzují četné studie. Začněte tím, že se porozhlédnete kolem sebe a řeknete si, zda toto prostředí, kde právě jste, je vyhovující? Jestli sedíte na staré židli po předchozím kolegovi, u starého poškrábaného stolu, kterému nefunguje zavírání šuplíků a podnož je vypodložená kouskem kartonu, aby se nekýval, je nejvyšší čas na změnu! Můžete si vybrat i z kancelářských sestav. S nimi bude vaše kancelář elegantní, praktická a vzdušná.

Kvalitní stůl je podmínka

Jaký stůl vybrat? Samozřejmě se vše odvíjí od prostoru, který máte pro stůl vyhrazen, ale pokud to jen trochu lze, vymezte si pro něj dostatek místa. Výška kancelářského stolu by měla být stejná s výškou loktů při sedu, je to přibližně 72 cm nad podlahou.  Měli byste mít dostatek místa na další vybavení jako je klávesnice, myš ale i místo na odkládání hrnečku s kávou J. Pokud je to možné, vybírejte prostornější variantu stolu.

Skříně do kanceláří patří

Chcete reprezentovat svojí firmu? V kanceláři nesmí chybět stůl, kvalitní kancelářská židle, ale i pořádek. Kancelářské a policové skříně jsou řešením, jak v kanceláři uchovat pořádek a přehlednost. Nenechávejte nepotřebné dokumenty válet po stolech a po zemi.  Zavřete je do skříní nebo je srovnejte do policových skříní. Díky tomu bude prostor působit jednotně a vzdušně.

Myslete na to při zařizování a investujte do kvality, práce vám půjde lépe a nejen to, uděláte dojem.

Kancelářské skříně, ale využijete i doma, třeba jako knihovnu. Díky dveřím se vám do nich nebude prášit. Šatní skříně mají tyč, výsuvné ramínko i poličky na oblečení. Poličky uvnitř jsou výškově nastavitelné. Při nedostatku místa výborně poslouží rohová skříň. Skříně můžete umístit vedle sebe a vytvořit si z nich sestavu. Nožky skříní jsou výškově stavitelné. Skříně jsou z kvalitních materiálů a vydrží sloužit dlouhé roky. Sladění se bát nemusíte, řady jsou vyrobené ze stejných materiálů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/06/Kancelar-2-1024x622.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/06/Kancelar-2-150x150.jpgPR-leadersBydleníTrávíte v práci většinu dne a necítíte se ve své kanceláři příjemně? Pořiďte si do své kanceláře kvalitní vybavení, díky kterému budete pracovat efektivněji a budete se lépe soustředit. I to už potvrzují četné studie. Začněte tím, že se porozhlédnete kolem sebe a řeknete si, zda toto prostředí, kde...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku