Po létu ani památky, už ho připomíná jen listování fotografiemi v mobilu a to má poněkud smutný nádech. No a podzim je tu již v celé své parádě, se všemi těmi mlhami, které se nezřídka kdy nerozplynou ani s polednem, teploty pomalu atakují nulu a na podobném bodě se nachází i naše nálada. Kdo by neznal podzimní špatnou náladu, kdy marně toužíme po sluníčku a teplu a místo toho pálíme svíčky a choulíme se do šál a kabátů. Někdy zůstane u horší nálady, jindy se mohou projevit až depresivní stavy, které není radno podceňovat. Nesnažte se za každou cenu vše zvládnout sami a rozhodně si nenechávejte své pocity pro sebe. Svěřená starost je starostí poloviční, to v tomto případě platí víc než kde jinde. A pokud nejste příznivcem léků a hledáte přírodní cestu, jak si ulehčit od celé řady zdravotních problémů, můžete zkusit přírodní preparáty.

Kratom a jeho účinky

Pátrali jsme po známých i méně známých přírodních produktech, které mohou menší či větší měrou ovlivnit náladu a psychické rozpoložení a objevili jsme kratom. Jedná se o prášek pocházející z listů rostliny zvané Mitragyna speciosa. Ta pochází z jihovýchodní Asie a stejně jako kávovník patří do čeledi mořenovité. Známá je především svým složením bohatým na obsah alkaloidů. Existuje několik druhů kratomů, zelený kratom se vyrábí pomocí sušení čerstvých listů tmavě zelené barvy se stejně zbarvenými žilkami. Kratom se v dávné historii používal jako náhrada opia, je proto velmi důležité zvolit správné dávkování. Ideálně formou čaje či koktejlu dokáže pomoci dodat potřebnou energii, podobně jako káva, ale může být vhodným doplňkovým přípravkem při nachlazení či průjmu. Dávkování je vždy nutné konzultovat s odborníkem s ohledem na konkrétní zdravotní problémy i rizika.

Kratomat

Pro všechny ty, kteří už mají s kratomem zkušenost a hledají ten nejjednodušší způsob, jak si jej koupit v Ostravě a Opavě, máme skvělou zprávu. Vaše oblíbené produkty můžete snadno nakoupit prostřednictvím zde umístěných kratomatů. Žádné čekání, platba možná kartou a svůj bohatý zdroj prospěšných alkaloidů máte na dosah.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/Kratom-prasek-a-caj-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/Kratom-prasek-a-caj-150x150.jpgPR-leadersZdravíPo létu ani památky, už ho připomíná jen listování fotografiemi v mobilu a to má poněkud smutný nádech. No a podzim je tu již v celé své parádě, se všemi těmi mlhami, které se nezřídka kdy nerozplynou ani s polednem, teploty pomalu atakují nulu a na podobném bodě se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku