Pro někoho téma zapovězené, pro jiného něco, o čem naštěstí (minimálně zatím) nemusí vůbec přemýšlet. Ovšem pravdou je, že erektilní dysfunkce trápí v současné době mnoho mužů a jedná se jednoznačně o zhoršující se trend. První a zásadní problém tkví v tom, že navzdory osvětě je toto téma stále dost tabuizované. Důvod je celkem jasný, muži se o problémech tohoto typu neradi baví, a to velmi často i se svým ošetřujícím lékařem. Co by tedy často mohlo mít relativně snadné řešení se časem stane velkým problémem, který se může podepsat na mužské psychice a často také na vztahu.

Cesta ke zlepšení erekce

Prvním předpokladem pro vyřešení problému je prolomení onoho tabu. Tedy zahodit ostych a začít o něm mluvit, nejprve určitě se svou polovičkou a následně i s lékařem. Příčin problémů s erekcí může být celá řada. Někdy je cesta ke zlepšení erekce kratší, než by se mohlo zdát. Pokud stojí za celým problémem psychika, protože se muž natolik obává selhání, že tato obava mu samotný problém způsobí, lze se zaměřit právě na tuto příčinu. Důvodů, proč vše nefunguje, tak jak má, může být ale samozřejmě celá řada. Podpora erekce ale není žádná velká věda. Stačí se poradit s odborníkem, který příčinu pojmenuje a navrhne vhodné řešení. Na trhu existuje i celá řada volně prodejných preparátů typu Amarex a další, které mohou pomoci. V případě, že byste chtěli zvolit tento druh podpory erekce, poraďte se s lékařem či lékárníkem o vhodnosti preparátu s ohledem na vaše případné zdravotní problémy.

Přehlížením problém nezmizí

Nejdůležitější je, přestat předstírat, že se nic neděje. Začněte problém řešit dříve, než vám přeroste přes hlavu a způsobí více problémů, než je nutné. Není se za co stydět, vždy mějte na mysli, že v tom nejste sami.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/passion-g9939b7945_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/11/passion-g9939b7945_1920-150x150.jpgPR-leadersZdravíPro někoho téma zapovězené, pro jiného něco, o čem naštěstí (minimálně zatím) nemusí vůbec přemýšlet. Ovšem pravdou je, že erektilní dysfunkce trápí v současné době mnoho mužů a jedná se jednoznačně o zhoršující se trend. První a zásadní problém tkví v tom, že navzdory osvětě je toto téma stále...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku