Na zimu přirozeně klesá používání malých crossbody kabelek a v obchodech najdeš spíše větší modely, především tzv. shopper bags, tedy nákupní tašky, do kterých vejdou všechny od notebooku, přes termosku s teplým čajem a deštník, po oblíbenou knihu, kterou si každé ráno čteš v autobuse cestou do práce.

Černá klasika trendy jako nikdy předtím

Rozluč se se svými letními kabelkami v barvě slunce a přivítej kabelky v barvě spadaného listí! Tak jako každý rok, i tuto sezónu jsou v kurzu spíše tlumenější odstíny. Tento rok se k nim přidali i minimalistické provedení bez zbytečných ozdob, s důrazem na praktičnost. Pokud máš ráda černou klasiku, letos je trendy více než jindy. Nicméně, co se černých kabelek týká, mluvme spíše o nadčasovém trendu. Pokud si spíše konzervativní, máš ráda jednoduché kousky, které využiješ všude a chceš si udělat radost novou kabelkou, dopřej si právě jednoduchou černou shopperku.

TIP: Podívejte se na trendy plastové kabelky

Pokud malá, tak metalická

Nadcházející sezóna je, tak jako každý rok, plná stužkové slavností, vánočních večírků a plesů. Pokud by sis na podzim chtěla pořídit menší kabelku, kterou využiješ právě na slavnostní událost, zlaté nebo stříbrné provedení je jasnou volbou. Pozor však na to, aby se metalický odstín neobjevil i na šatech – žádná žena přece nechce vypadat jako diskokoule a pravidlo méně je více platí v tomto případě dvojnásob. Také již neplatí pravidlo, že kabelka musí ladit s botami. K metalické kabelce ti doporučujeme obout si jednoduché tělové lodičky.

Výšivky a květiny i na kabelkách

Tuto sezónu můžeš v obchodech vidět různé kousky oblečení, které velmi originální zdobí výšivky nebo potisk zimních květin. Stejně je tomu i v případě kabelek. Díky své nápaditost a výraznému designu, který poutá pozornost okolí jsou skvělou volbou právě na podzim a v zimě, kdy máme tendenci si oblékat jednodušší a trochu nudné outfity. Navíc budete vypadat hubenější a to je skvělá zpráva přece.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/woman-3040029_640-2.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/woman-3040029_640-2-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylNa zimu přirozeně klesá používání malých crossbody kabelek a v obchodech najdeš spíše větší modely, především tzv. shopper bags, tedy nákupní tašky, do kterých vejdou všechny od notebooku, přes termosku s teplým čajem a deštník, po oblíbenou knihu, kterou si každé ráno čteš v autobuse cestou do práce. Černá klasika...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku