Současná architektura klade důraz na jednoduché formy bez zbytečných ornamentů, které by byly navíc a vlastně zbytečné. V popředí stojí čisté tvary a neutrální barvy, jež působí nadčasově a elegantně zároveň. V tomto duchu jsou také postaveny tři obytné budovy rezidence na Hadovité v pražské Michli. Chcete-li bydlet na dobré adrese a mít přitom v blízkosti vše, co velkoměsto nabízí, pak se zajeďte podívat do Michle.

Moderní byty v Michli

Nové byty v Praze Michli se vyznačují minimalismem, na druhé straně však najdete i ateliéry s velkorysým prostorem. Součástí bytů je venkovní terasa, lodžie nebo balkón, jež opticky byt zvětšují a dodávají mu přirozené světlo. Všechny byty Praha 4 jsou přitom vybudované s přísnými požadavky na současné moderní trendy bydlení.

Jejich hlavním atributem jsou barvy v neutrálních tónech, jež lze ovšem doplnit výraznějšími odstíny bytových doplňků a vytvořit tak jedinečné místo k bydlení s osobitým kouzlem.

Příjemné a klidné prostředí v blízkosti centra Prahy

Při hledání nového bydlení je nutné projít všechny nabídky na prodej bytů Praha 4, ze všech však nejlépe vychází ulice Hadovitá, jež se esovitě vine jako had. Najdete zde totiž klidné bydlení s výhledem na michelské stráně, protože rezidence je budována ve svažitém terénu. Členitá fasáda v bílé a šedé barvě přesně zapadá do zdejšího prostředí.

Ten, kdo má rád vycházky do přírody, najde nedaleko Kunraticko-michelský les, kde se může prohánět na kole společně s celou svojí rodinou. Milovníci sportu jistě ocení blízkost Baarova parku s tamějším multifunkčním hřištěm s celoročním provozem. Samozřejmostí současného moderního bydlení je dostupnost občanské vybavenosti v podobě zdravotnického střediska, mateřské i základní školy, zastávek městské hromadné dopravy i kulturního vyžití. Ostatně centrum Prahy je opravdu odsud kousek.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_rezidencehadovita_cz_nahledovy.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_rezidencehadovita_cz_nahledovy-150x150.jpginfo@press-media.czBydlenímichelský lesSoučasná architektura klade důraz na jednoduché formy bez zbytečných ornamentů, které by byly navíc a vlastně zbytečné. V popředí stojí čisté tvary a neutrální barvy, jež působí nadčasově a elegantně zároveň. V tomto duchu jsou také postaveny tři obytné budovy rezidence na Hadovité v pražské Michli. Chcete-li bydlet na...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku