Při zařizování ložnice bychom měli být opatrní. Je to místnost, kde budeme trávit velkou část svého dne, je to místo, kde budeme odpočívat a kam se budeme těšit po dlouhém a namáhavém dni. Velký důraz by se měl klást zejména na barvy, které do ložnice použijeme. Přece jenom ne každá barva v nás vyvolává klid a pohodu, mnohé barvy nás nemusí nechat v noci spát. Kromě barev klaďte důraz i na samotné osvětlení.

Světel je v ložnici skutečně mnoho, není to jen o jednom stropním světle, které rozzáří celou ložnici. Opět platí, že při výběru světel buďte opatrnější a volte jenom takové, které jsou po rozsvícení příjemné.

Aby byl výběr světel jednodušší, rozhodli jsme se vám pomoct. Vybrali jsme to nejvkusnější a moderní osvětlení do ložnice, které z každé ložnice udělá doslova svatyni.

Místo běžných stolních lampiček volte sádrová svítidla

S ložnicí si většinou spojíme typické stolní lampičky, kterým se také přezdívá noční lampičky, jelikož sídlí na nočním stolku. Mnoho lidí si myslí, že jiné lampičky není možné v ložnici mít, ale je to samozřejmě mylná domněnka. Do moderních ložnic patří zejména nástěnná svítidla, konkrétně sádrová.

Sádrová svítidla jsou v současné době obrovským hitem, který nejen, že hezky vypadá, ale také příjemně svítí. Abyste si nemuseli kupovat noční stoleček, raději si sádrová svítidla nainstalujte na zeď. Budou plnit funkci běžných nočních lampiček.

Stropní světlo nemusí vynikat

Do ložnice také patří klasické stropní, chcete-li závěsní světlo. To je nedílnou součástí ložnice. Mnozí lidé se domnívají, že stropní svítidlo musí být masivní a musí vynikat, ale v ložnici to není podmínkou. Pokud byste jednalo o obývací pokoj, pak ano, ovšem v ložnici mohou být i sotva registrovatelná svítidla.

Jelikož se závěsné svítidlo nebude to jediné světlo v pokoji, volte raději menší, nikoliv masivní a mohutné.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bedroom.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bedroom-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníPři zařizování ložnice bychom měli být opatrní. Je to místnost, kde budeme trávit velkou část svého dne, je to místo, kde budeme odpočívat a kam se budeme těšit po dlouhém a namáhavém dni. Velký důraz by se měl klást zejména na barvy, které do ložnice použijeme. Přece jenom ne...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares