Snídaně je základ dne. Každá snídaně by měla být tak kvalitní, aby dokázala dobít energii na celý den, také by měla posílit imunitu a stimulovat metabolismus. Jen málokterý pokrm to dokáže. Jedním z mála pokrmů jsou raw kaše, které navíc očisťují organismus od toxinů a pomáhají tělo udržovat stále zdravé.

O pojmu “raw” jste jistě slyšeli. Pokud ne, je načase se s tímto pojmem seznámit. Raw znamená syrový, raw produkty jsou produkty, které jsou zpracovány bez tepelné úpravy, tudíž nedochází ke zničení a usmrcení makro a mikro elementů, vitaminů ani minerálů. Díky tomu, že živiny nejsou zabity tepelnou úpravou, dalo by se říct, že jsou stále živé, proto se raw stravě přezdívá “živá strava” (v případě raw kaší živé kaše).

Otázkou však je, proč jíst raw kaše firmy Vitagrass k snídani.

1) Jsou plná klíčenných semen a zrní

Know-how firmy Vitagrass spočívá v aktivaci semen a luštěnin klíčením, díky čemuž dochází k nabuzení metabolismu semínek a zrní. Naklíčená semena dodávají tělu všechny potřebné makro a mikro elementy, enzymy a jiné tělu prospěšné látky, které napomáhají ke správnému fungování člověka.

Raw kaše firmy Vitagrass skutečně obsahují semena a zrní aktivovaná klíčením. Díky klíčení jsou semena výživnější, plné biologicky aktivních látek, jako jsou fermenty, antioxidanty nebo makroelementy.

2) Prospívají tělu

Díky velkému množství rostlinných bílkovin, tuků, minerálních látek, fosforu a jiných dalších tělu prospěšných látek dokážou raw kaše vylepšit krevní obraz, posílí imunitu, detoxikují organismus a obnovují acidobazickou rovnováhu.

V případě dlouhodobé konzumace dochází ke zlepšení zraku, dojde také k pozitivnímu ovlivnění kondice vlasů, nehtů, zubů a pokožky.

3) Rychlá a snadná příprava

Snídat raw kaše je doslova za odměnu. Jejich příprava je snadná a rychlá, stačí je jen zalít vodou a může se konzumovat. Je možné je připravit kdekoliv, vždy s sebou nesou potřebné živiny, které dodají tělu energii a nastartují ho do nového dne.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/raw-kase-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/raw-kase-150x150.jpginfo@press-media.czZdravíSnídaně je základ dne. Každá snídaně by měla být tak kvalitní, aby dokázala dobít energii na celý den, také by měla posílit imunitu a stimulovat metabolismus. Jen málokterý pokrm to dokáže. Jedním z mála pokrmů jsou raw kaše, které navíc očisťují organismus od toxinů a pomáhají tělo udržovat stále...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares