Japonské posuvné stěny představují ideální řešení nejen pro stínění velkých ploch, ale i jako skvělá alternativa předělení místnosti. Ať už tedy přemýšlíte nad tím, jakou technikou zastínit okna u vás doma, nebo si pohráváte s myšlenkou, jak vkusně předělit některou z místností, neváhejte a nechte se okouzlit bydlením v japonském stylu, které k vám domů japonské posuvné stěny vnesou.

Vytvořte optickou iluzi zdi

Potřebujete u vás doma zajímavě předělit některou z místností, kterou z nějakého důvodu potřebujete rozdělit na dvě části případně v ní oddělit alespoň její část? V tom případě vsaďte na japonské posuvné stěny, které se stále častěji používají pro vytvoření optické iluze zdi. Je to daleko jednodušší a rychlejší způsob, nežli v místnosti vytvářet umělou příčku, což by bylo časově i finančně daleko nákladnější.

Vyhrajte si se stíněním velkých oken

Jak už jsme zmínili na začátku dnešního článku, japonské posuvné stěny se dají využít i pro zastínění velkých oken. Skvěle se proto hodí do interiérů, jejichž součástí jsou velká francouzská okna. Těmi do místnosti projde opravdu velké množství světla, které vám při určitých činnostech může být spíše na obtíž. S posuvnými japonskými stěnami určíte, kolik světla k sobě domů pustíte.

Volba designu je čistě na vás

Posuvné stěny na první pohled připomínají látkové rolety, se kterými přeci jen mají něco společného – stejně jako u látkových rolet můžete i v případě výběru japonských posuvných stěn volit z několika barevných odstínů, případně můžete dát přednost nějakému pěknému vzoru či dokonce vlastnímu potisku. Design japonských stěn je tak čistě ve vašich rukou, hravě si ho tak přizpůsobíte nejen svému vkusu, ale zároveň tuto stínící techniku dokonale přizpůsobíte ostatnímu zařízení v interiéru.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/rimske_rolety_na_miru-2.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/rimske_rolety_na_miru-2-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníJaponské posuvné stěny představují ideální řešení nejen pro stínění velkých ploch, ale i jako skvělá alternativa předělení místnosti. Ať už tedy přemýšlíte nad tím, jakou technikou zastínit okna u vás doma, nebo si pohráváte s myšlenkou, jak vkusně předělit některou z místností, neváhejte a nechte se okouzlit bydlením v...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku