Ve finanční tísni se může snadno ocitnout každý z nás. Aktuálně probíhající koronavirus k tomu bohužel možná mnohým dopomohl, někteří neměli několik měsíců příjem a ani teď není jisté, jestli už jsou všechny tyto komplikace za námi. Stačí pak, aby člověk přišel o práci nebo dostal snížený úvazek, do toho se přidal nějaký neočekávaný výdaj a problém už je na světě. Jak se z finanční tísně dostat? Skvělé řešení představují krátkodobé půjčky. Nečeká se, že si je člověk bude brát dlouhodobě či pravidelně. Mnohdy je dokonce i jejich opětovné zařizování zpoplatněno, ale jako jednorázová finanční výpomoc jsou nepřekonatelné.

Půjčka od nebankovních institucí

V poslední době se téměř na každém kroku můžeme setkat s nějakou reklamou na půjčku. Vedle běžných bankovních půjček se rozmáhají i ty nebankovní. Jaké jsou jejich přednosti? Krátkodobé půjčky vám skvěle pomohou překlenout dočasnou finanční tíseň. První půjčku do výplaty zdarma lze získat bez poplatku a úroku. Je to snadné a rychlé. Můžete ji mít schválenou již do několika minut a pro její získání nepotřebujete splnit žádné složité podmínky, jak tomu mnohdy bývá u dlouhodobějších bankovních půjček. Jediné, na co si musíte dát pozor je to, abyste byli schopni půjčku řádně a včas splácet.

Transparentní podmínky

Podmínky krátkodobých půjček jsou transparentní. Ještě před jejím sjednáním budete vědět výšku úroku a poplatky za případné prodloužení smlouvy nebo výšku úroku z prodlení. Snadno tak zjistíte, která půjčka bude pro vás ta nejvhodnější. Velikou výhodou nebankovních krátkodobých půjček je i to, že mnohé nabízí první půjčku úplně zdarma. Například první bezúročná Zaplo půjčka zdarma vám bez úroků a jakýchkoliv poplatků půjčí na 30 dní až 16 000 Kč. A to bez ručitele i bez potvrzení minimálního příjmu. O krátkodobých nebankovních půjčkách se více dočtete na webu první půjčka zdarma, kde najdete porovnání a informace o tom, pro koho je která půjčka určena.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/finance-4858797_1920-1024x676.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/finance-4858797_1920-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaFinanceVe finanční tísni se může snadno ocitnout každý z nás. Aktuálně probíhající koronavirus k tomu bohužel možná mnohým dopomohl, někteří neměli několik měsíců příjem a ani teď není jisté, jestli už jsou všechny tyto komplikace za námi. Stačí pak, aby člověk přišel o práci nebo dostal snížený úvazek, do toho se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares