Děti jsou u babičky na prázdninách a Vy najednou nevíte, co s volným časem o blížícím se víkendu? Udělejte si s Vaší drahou polovičkou výlet do Prahy a povečeřte v Tančícím domě.

Kam na luxusní večeři?

Stavba Tančícího domu byla dokončena roku 1996 a najdete jej na pravém břehu řeky Vltavy na rohu Rašínova nábřeží a Jiráskova náměstí. Své pojmenování tato pozoruhodná stavba získala podle tvaru svých dvou nárožních věží. Při jejich ztvárnění byli architekti inspirováni slavným meziválečným tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové. V budově Tančícího domu se nachází mimo jiné luxusní restaurace, kde si můžete pochutnat na skutečně delikatesním menu. Ze sedmého patra Tančícího domu budete mít navíc jedinečný pohled na historické perly hlavního města. Budete se moci kochat pohledy na Hradčany, Pražský hrad či Petřín. Jako bonus si na vyhlídkové terase vypijete sklenku lahodného sektu. V Tančícím domě se tak snoubí jedinečné prostředí s kvalitní gastronomií. Voucher na luxusní večeři v Tančícím domě můžete darovat také jako vánoční dárek pro muže.

Pestrá nabídka tandemových seskoků

Nenechá-li Vás chladným žádná příležitost k adrenalinovým zážitkům, pak tandemové seskoky jsou tím, co by Vaší pozornosti rozhodně nemělo uniknout. Právě během tandemových seskoků prožijete jedinečný pocit nezávislosti a volnosti. Pocit vzrušení a stoupající pocit adrenalinu zažijete již během letu letadlem. Přesvědčte se o tom sami po koupi voucheru zde www.firmanazazitky.cz/tandemove-seskoky/. Naprosto nezapomenutelný se pro Vás stane seskok a krása volného pádu je už jen pomyslnou třešničkou na dortu. Jemné mravenčení ucítíte chvíli před tím, než se otevře padák na Vašich zádech.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tančící-dum-1024x767.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tančící-dum-150x150.jpginfo@press-media.czTipyDěti jsou u babičky na prázdninách a Vy najednou nevíte, co s volným časem o blížícím se víkendu? Udělejte si s Vaší drahou polovičkou výlet do Prahy a povečeřte v Tančícím domě. Kam na luxusní večeři? Stavba Tančícího domu byla dokončena roku 1996 a najdete jej na pravém břehu řeky Vltavy na rohu...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku