Potřebujete získat pro svoji gastroprovozovnu, restauraci, cukrárnu, kavárnu nebo bar špičkové gastro vybavení, které usnadní a zrychlí vaši práci? S námi to není žádný problém.

Gastro zařízení nejvyšší kvality

Profesionální gastro zařízení, kam patří zejména konvektomaty, šokery, sporáky, varné kotle, myčky nádobí, ale i velkokapacitní dřezy, smažicí pánve, fritézy a grily, najdete na jednom místě. A to včetně pracovních stolů, pohodlných regálů a dalšího vybavení z potravinářské oceli, které rovněž významně usnadní těžkou, namáhavou práci v gastroprovozu. Stejně tak si dnes v pohostinství, restauracích a kavárnách neumíme představit život bez výkonných elektrospotřebičů, ať už jde o lednice, mrazáky či multifunkční kuchyňské roboty. Srdcem každé větší provozovny, zejména restaurace, je kvalitní konvektomat. Našim zákazníkům nabízíme top zařízení od tří předních evropských firem. Kromě špičkového servisu a poradenství také konvektomat zapůjčíme nebo vám dodáme repasovaný. Můžete nás kontaktovat i v případě, že chcete vybavit prádelnu nebo ji zmodernizovat.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/gastrozařízení.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/gastrozařízení-150x150.pngPR-leadersEkonomikaPotřebujete získat pro svoji gastroprovozovnu, restauraci, cukrárnu, kavárnu nebo bar špičkové gastro vybavení, které usnadní a zrychlí vaši práci? S námi to není žádný problém. Gastro zařízení nejvyšší kvality Profesionální gastro zařízení, kam patří zejména konvektomaty, šokery, sporáky, varné kotle, myčky nádobí, ale i velkokapacitní dřezy, smažicí pánve, fritézy a grily, najdete...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku