V zimní sezóně sportovci rozhodně nezahálejí, i proto je toto období protkáno nejrůznějšími soutěžemi a akcemi. Soutěživost má asi většina z nás v krvi, a tak honba za vítězstvím je tak nějak přirozenou součástí každého závodu. Pokud se ale sami někdy ocitáte na straně organizátorů, pak dobře víte, že úspěšní účastníci očekávají odměnu za svůj výkon a ty méně zdatné zase potěší drobná cena útěchy. Otázkou zůstává, jak potěšit oba tábory. Medaile pro první tři nejúspěšnější jsou základem, ale co pro ty ostatní?

Medaile na míru? Jistě!

Máte-li obavu, že s výrobou medailí bude potíž, pak vás rychle uklidníme. Nechat si vyrobit medaile pro účastníky vaší akce totiž není vůbec žádný problém, a dokonce i dodací termíny vás svou délkou příjemně překvapí. A zpět k otázce, čím potěšit ty méně úspěšné závodníky. Potěšit mohou třeba odznaky. Nemusí být nutně s firemním logem organizátora, ale třeba s nějakým vtipným obrázkem či sloganem. Odznaky se opět vrací do módy, a mnozí lidé si celou jejich sbírku připevňují na své batohy a tašky, takže s jejich pořízením rozhodně neuděláte chybu.

U příležitosti zvláštní události

Chystáte nějakou zvláštní událost, jakou je třeba velká rodinná sešlost, či dokonce akci mnohem většího rozsahu vztahující se k významnému datu či události v minulosti? A kromě veškerých organizačních záležitostí řešíte také volbu upomínkových předmětů? Pak vezměte do úvahy určitě pamětní mince. Tento druh pozornosti rozhodně potěší a obdarovaným zůstane jako moc pěkná a hmotná vzpomínka na příjemné setkání. Pamětní mince mohou také nahradit již zmíněné medaile, hledáte-li poněkud subtilnější kus kovu, který nutně nemusí viset na krku vyznamenanému či obdarovanému, pak tyto mince poslouží dokonale svému účelu.

Nevíte-li si rady s tím, co si nechat vyrazit či vyrýt na mince či medaile, pak využijte služeb některých studií, která nabízejí zpracování grafického návrhu. Na základě letitých zkušeností vám určitě navrhnou vhodnou variantu přesně pro vaše účely. Kazety a dárkové krabičky jsou pochopitelně k těmto předmětům samozřejmostí, i jejich výběr nepodceňte, aby byl výsledný efekt dokonalý.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Odznaky-a-medaile-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Odznaky-a-medaile-titulka-150x150.pngPR-leadersSportTipyV zimní sezóně sportovci rozhodně nezahálejí, i proto je toto období protkáno nejrůznějšími soutěžemi a akcemi. Soutěživost má asi většina z nás v krvi, a tak honba za vítězstvím je tak nějak přirozenou součástí každého závodu. Pokud se ale sami někdy ocitáte na straně organizátorů, pak dobře víte, že...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares