Dovolená na Kubě, to je ráj pro milovníky potápění a rybaření. Nádherná příroda, vstřícní lidé, perfektní zázemí a nezapomenutelné zážitky povýšily tuto ostrovní zemi na letovisko, jehož prestiž stále stoupá. Potápění na Kubě se stalo fenoménem: chcete zažít euforii a adrenalin, až okolo vaší lodě budou celý týden kroužit žraloci? Nebo dáte raději přednost pohodičce při potápění, a to díky skvělému zázemí v hotelu all inclusive?

Kuba, to nejsou jen krásné pláže, na své si přijdou i milovníci rybolovu

Také rybaření na Kubě získává na oblibě. Ti, kteří jeho kouzlu propadli, budou nezvyklým prostředím uchváceni. Díky tomu, že země je mimořádně členitá, zažijete výsostné soukromí. Míst, kam se můžete na lov ryb vypravit, je skutečně obrovské množství. A večer? Plni zážitků se kochejte pohledem na západ slunce, ochutnejte věhlasný kubánský rum a sáhněte po proslulém doutníku. Navštivte tuto přátelskou zemi, kterou provází pohnutá historie a kterou bezesporu čeká velká budoucnost, zejména pokud jde o náklonnost spokojených turistů, kteří se sem tak rádi vracejí.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/beach-642926_1920-1024x770.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/beach-642926_1920-150x150.jpgPR-leadersCestováníDovolená na Kubě, to je ráj pro milovníky potápění a rybaření. Nádherná příroda, vstřícní lidé, perfektní zázemí a nezapomenutelné zážitky povýšily tuto ostrovní zemi na letovisko, jehož prestiž stále stoupá. Potápění na Kubě se stalo fenoménem: chcete zažít euforii a adrenalin, až okolo vaší lodě budou celý týden kroužit...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares