Morava je velice pohostinná, přátelská oblast. Možná vás čeká cesta, jejímž cílem je jižní Morava. Ubytování v této nádherné části naší země se může stát mimořádným zážitkem. Chcete se přenést na pár dní do středověku, přesněji řečeno, přespat ve středověké sednici a blahobytně pojíst v poctivé krčmě? Pak je pro vás Hotel U Císařské cesty jako stvořený.

Dobová atmosféra vás vtáhne do starých časů

Ne, nebojte, i když se snažíme věrně imitovat dobovou atmosféru, poskytujeme veškeré pohodlí a moderní vymoženosti, bez nichž se v dnešní době neobejdeme. Nabízíme i catering pro Brno – tedy snídaně, coffeebreaky a buffet lunch, což jsou nejčastější podoby pohoštění. Ty jsou jako stvořené pro menší skupinky účastníků během porady, firemního školení nebo pracovního setkání. Pokud plánujete velkolepou svatbu, oslavu, nebo slavnostní banket, připravíme pohoštění formou švédských stolů. Prostředí v našem hotelu se skvěle hodí i pro různé firemní akce a školení, Brno je na dosah ruky, takže vám nebude nic chybět. Našich služeb můžete využít buď přímo u nás, nebo přijedeme po dohodě my k vám.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/krčma-morava.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/krčma-morava-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyMorava je velice pohostinná, přátelská oblast. Možná vás čeká cesta, jejímž cílem je jižní Morava. Ubytování v této nádherné části naší země se může stát mimořádným zážitkem. Chcete se přenést na pár dní do středověku, přesněji řečeno, přespat ve středověké sednici a blahobytně pojíst v poctivé krčmě? Pak je pro vás...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku