Přibývá domácností, které si pořizují kotel na tuhá paliva. Naše česká firma Agromechanika v.o.s. se specializuje především na kotle na biomasu. Naše kotle využívají zákazníci v mnoha evropských zemích. Vyrábíme také teplovodní kotle na dřevo nebo kombinované kotle dřevo-elektřina. Vyhovíme samozřejmě i zákazníkům, kteří shánějí kotel na uhlí. Přesněji řečeno, dodáváme kotle s automatickou podávkou paliva na palety a hnědé uhlí.

Naše firma vznikla v roce 1992 a sortiment jsme postupně rozšiřovali. Například kotle na dřevo se v naší nabídce objevily už v roce 1996 a stále se drží na špici zájmu. Snažíme se vyhovět širokému spektru zákazníků ve všech ohledech, ať už jde o kvalitu a profesionální zpracování samotných kotlů, nebo jejich servis a služby na to navazující. V současnosti vyrobíme ročně zhruba 700 kotlů o výkonu do 50 kW, které putují k zákazníkům v České republice, ale také v různých evropských zemích. Jednotlivé druhy a modely jsme v průběhu naší existence neustále zdokonalovali a zlepšovali, abychom mohli dodat na trh profesionální kotle, které jsou nejenom mimořádně spolehlivé, ale také cenově dostupné.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Agro-technika.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Agro-technika-150x150.pngPR-leadersEkonomikaPřibývá domácností, které si pořizují kotel na tuhá paliva. Naše česká firma Agromechanika v.o.s. se specializuje především na kotle na biomasu. Naše kotle využívají zákazníci v mnoha evropských zemích. Vyrábíme také teplovodní kotle na dřevo nebo kombinované kotle dřevo-elektřina. Vyhovíme samozřejmě i zákazníkům, kteří shánějí kotel na uhlí. Přesněji řečeno,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku