V dnešní době není žádnou výjimkou, že se mnohé kurzy, nejrůznější schůzky a přednášky konají v online prostředí. Už dávno to není známkou vyšší či nižší kvality. Spíše se jedná o nutnost danou aktuálními podmínkami, časovou vytížeností nebo i finanční stránkou. U studia jako takového se díky pandemii změnit přístup k online studiu zásadním způsobem. Zatímco někomu tato forma studia nevyhovovala, jiní ji preferují a dokonce i vyhledávají. Právě pro tyto studenty se zájmem o studium MBA i dalších programů jsou ideálním řešením školy zaměřené právě na online formu studia. OBEI – Oxford Business Education Institute nabízí možnost studovat odkudkoliv na světě, studium je kompletně v českém jazyce a špičkoví garanti jsou zárukou kvalitního vzdělání. Rozšířit si své znalosti a odbornost tak nebylo nikdy snazší.

Mezinárodně uznávané akreditace a celá řada studijních programů

Online studium MBA, ale také dalších programů jako BBA, LLM či DBA jsou primárně určené vytíženým manažerům či jiným zaměstnaným lidem středního a vyššího managementu, kteří nemají prostor a čas na prezenční formu studia, ale vzdělání potřebují pro zvýšení své odbornosti. V rámci těchto programů lze studovat celou řadu oborů. Mezinárodní obchod, marketing, logistika, ale i projektové či strategické řízení nebo například controlling.

Výhody online studia

Kromě úspory času, která v tomto případě hraje skutečně zásadní roli, vám ale online studium MBA a dalších programů přináší ještě další výhody. Například možnost začít studium kdykoliv během roku. Tedy žádné zdlouhavé čekání na nový semestr či akademický rok. Studovat můžete odkudkoliv, nelimituje vás tak ani služební cesta nebo snad dokonce dovolená. Škola OBEI je na trhu již od roku 2015 a je vám proto dostatečnou zárukou akreditovaného a mezinárodně uznávaného vzdělání.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/10/studium-mba-obei-online-1024x536.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/10/studium-mba-obei-online-150x150.jpgPR-leadersTipyVzděláníV dnešní době není žádnou výjimkou, že se mnohé kurzy, nejrůznější schůzky a přednášky konají v online prostředí. Už dávno to není známkou vyšší či nižší kvality. Spíše se jedná o nutnost danou aktuálními podmínkami, časovou vytížeností nebo i finanční stránkou. U studia jako takového se díky pandemii změnit...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku