S příchodem léta každá z nás obléká kraťasy či plavky. Ne všechny však do vínku dostaly dokonalou pokožku. A tak se může stát, že se stydíme na veřejnosti vystavovat své tělo nebo obličej. Pokud vás vzhled vaší pleti trápí, může vám pomoci peeling Exuviance – ten je možné aplikovat i v letních měsících.

Výhody peelingu

Peeling vám pomůže hned s několika kožními problémy, které by vás mohly trápit. Sjednocuje tón pleti a snižuje její zarudnutí. Zmenšuje velikost kožních pórů a pomáhá omezovat projevy akné. Dále díky peelingu zlepšíte vzhled jemných i hlubokých vrásek a celkově vzhled textury své pleti. A to vše za zachování přirozeného vzhledu a jasu pleti.

Peeling Exuviance

Je skvělý peeling využitelný zejména v létě. Jedná se o chemický peeling s účinnou látkou a AHA kyselinami, které vám pomohou k hladší, zdravější a mladistvě vypadající pleti. Po několikerém ošetření dosáhnete výrazného viditelného zlepšení pokožky, zejména v oblasti obličeje, dekoltu, zad, ramenou a krku. V případě potřeby lze ovšem peeling použít i na jiné části těla.

Peeling na míru

Peeling Exuviance je dermatologicky vyvinutá letní peeelingová péče. Obsahuje hned několik různých produktů přizpůsobených konkrétnímu očekávanému výsledku. Revitalizační peeling za pomoci kyseliny glykolové cílí na jemné vrásky, pigmentové skvrny a je vynikající pro sjednocení odstínu a vyhlazení textury pokožky. Antioxidační peeling obsahuje jako účinnou látku kyselinu citrónovou. Zaměřuje se zejména na antioxidační ochranu pokožky před předčasným stárnutím, způsobeným dlouhodobějším pobytem na slunci. Může vám však pomoci také v boji s jemnými liniemi a vráskami. Rozjasňující peelingy s obsahem kyseliny mandlové pomáhají při rozšířených pórech, mastné pleti náchylné na akné a s odstraněním povrchových jizev kůže.

Všechny tyto tři druhy peelingu Exuviance najdete již také na pražské klinice Altos. Tak neváhejte a dopřejte si správnou péči pro vaši pokožku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/peeling-Exuviance.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/peeling-Exuviance-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíS příchodem léta každá z nás obléká kraťasy či plavky. Ne všechny však do vínku dostaly dokonalou pokožku. A tak se může stát, že se stydíme na veřejnosti vystavovat své tělo nebo obličej. Pokud vás vzhled vaší pleti trápí, může vám pomoci peeling Exuviance – ten je možné aplikovat i v letních...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares