Naše táborská firma Kalina Industries s.r.o. se specializuje na gumové těsnění: v našem sortimentu najdete všechna plochá průmyslová těsnění a těsnicí prvky. Kromě toho se zabýváme i výrobou hliníkových a měděných těsnicích kroužků, metaloplastických kroužků a vymezovacích podložek. Zakázková kovovýroba, která patří rovněž do portfolia našich služeb, získává stále větší oblibu. K tomu skvěle slouží moderní nástrojárna a výborně vybavená zakázková dílna. Ploché automobilové těsnění, které vyrábíme, se používá pro všechny značky osobních a nákladních automobilů, motocyklů, traktorů, ale i veteránů nebo autoagregátů.

Po dohodě s klienty dodáme jednotlivé kusy nebo menší či větší série. V naší nabídce najdete i průmyslové dílce, a to lisované, vysekávané a vyřezávané. Skladem nabízíme více než 10 000 položek, abychom našim zákazníkům vyšli i v tomto ohledu vstříc. Zakládáme si i na tom, že v našem archivu máme pestrou škálu technických podkladů a předloh, podle nichž jsme schopni vyrobit i to, co momentálně v naší nabídce není.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/těsnění-Kalina.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/těsnění-Kalina-150x150.pngPR-leadersAuto-motoNaše táborská firma Kalina Industries s.r.o. se specializuje na gumové těsnění: v našem sortimentu najdete všechna plochá průmyslová těsnění a těsnicí prvky. Kromě toho se zabýváme i výrobou hliníkových a měděných těsnicích kroužků, metaloplastických kroužků a vymezovacích podložek. Zakázková kovovýroba, která patří rovněž do portfolia našich služeb, získává stále větší...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares