Na svůj vytoužený den D jsem se nesmírně těšila. Asi tak, jako každá jiná nevěsta, jsem si i já představovala tento den, jako nejúžasnější moment ve svém životě. Přála jsem si, mít perfektně vyzdobený stůl pro hosty v místním hotelu, dále jsem chtěla mít úžasný účes, make-up, precizně vyzdobené auto a dokonale sladěnou kapelu na samotný obřad. Co jsem si ovšem přála ze všeho nejvíce, byly luxusní svatební šaty, které jsem si hodlala zakoupit v rozmanitém sortimentu značky Jovani. Musím uznat, že jsem udělala dobře, když jsem se nenechala přemluvit do jiných šatů a trvala si na svém. Mé svatební šaty totiž hrály na svatbě prim.

Luxusní svatební šaty v neutrálně bílé barvě

luxusní svatební šaty byly přesně podle mého gusta. Překrásná bílá barva, snoubící se s jemnými vzory květin, decentním rozparkem a překrásným korzetem, který mi vykouzlil naprosto bezchybnou postavu, byla přesně tím, co jsem hledala. Nic okázalého, ale ani nic obyčejného, spíše něco mezi tím. Přesně tak by se dala popsat krása mých svatebních šatů, ze kterých byl nadšen i můj nastávající, který z nich nemohl spustit po celý svatební den oči.

Má sestra se bude vdávat v podobných šatech

Když má sestra viděla poprvé mé luxusní svatební šaty, prohlásila, že se v podobných šatech chce též vydat k oltáři. Má sice trochu odlišný vkus nežli já a tudíž se domnívám, že bude volit spíše trochu odvážnější model. Jelikož má oproti mně naprosto dokonalou postavu, budou jí slušet naprosto veškeré modely šatů, které si jen usmyslí. Sestra má zálusk především na květinový model šatů s úžasnými volánky a vlečkou, která je více než kouzelná. Zanedlouho bude přece jen stát před rozhodnutím, do jakého modelu se obléci. Její svatba je již rovněž téměř za dveřmi. Tudíž je ten nejvyšší čas na to, zvolit si ten správný model.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/krasne-zeny.cz_.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/krasne-zeny.cz_-150x150.jpginfo@press-media.czZprávyPerfect Home,PerfectHomeNa svůj vytoužený den D jsem se nesmírně těšila. Asi tak, jako každá jiná nevěsta, jsem si i já představovala tento den, jako nejúžasnější moment ve svém životě. Přála jsem si, mít perfektně vyzdobený stůl pro hosty v místním hotelu, dále jsem chtěla mít úžasný účes, make-up, precizně vyzdobené auto...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku