Footjob erotická masáž pomocí nohou

Oddejte se footjob masáži, kdy vás masérka přivede na vrchol pouze svými krásnými nožkami. Na výběr máte z nahých, případně nožek oblečených v silonkách. Pro opravdové milovníky je pak také možnost obutých s extra vysokými podpatky, které výrazně umocňují erotický podtext samotné footjob masáže.

V JEDNODUCHOSTI FOOTJOB JE KRÁSA, NEBO …. ?

Obdivujete ladnost dámských nožek nebo chodidel? Chcete si takto dopřát ničím nerušenou footjob masáž? Naše slečny mají krásně udržovaná chodidla a jsou natěšené vám je předvést v celé své kráse a přivést vás ladnýmidoteky vašich intimních partií až k samotnému vrcholu.

Nebo preferujete dámské chodidla a nožky obléknuté v silonkách? Rádi vyhovíme a naše slečny vám mile rády vyjdou s vašimi požadavky maximálně vstříc. Pro opravdové milovníky mají slečny připraveny boty na vysokých podpatcích, které při masáži maximálně stimulují jak masírované části, tak vaši představivost završenou pulzujícím vyvrcholením.

EXTRA MASÁŽ NA MÍRU PRO VÁS

Sdělte nám vaše sexuální přání a naše slečny se vám budou snažit vyjít maximálně vstříc tak, abyste si tuto krásnou masáž nohou dokonale užili. Pokud tužíte po erotické masáži pomocí nohou, u nás ve SPA salonu INFINITY jste správně.

PROČ VYZKOUŠET FOOTJOB – MASÁŽ POMOCÍ NOHOU U NÁS ?

V našem masážním SPA salonu Vám kromě prvotřídních služeb nabídneme také velmi příjemné prostředí, díky kterému si masáž vychutnáte opravdu naplno. Pokoje jsou vybaveny prostornými lůžky s mnoha polštářky pro vaše maximální pohodlí. Samozřejmostí jsou také širokoúhlá zrcadla, abyste si mohli užít i pohled na dívku, která vám bude provádět masáž nohou.

Úplnou novinkou po nedávné rekonstrukci je také sauna a vířivka, kde se můžete před či po masáži zcela uvolnit s dívkami.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/4-1024x1024.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2021/12/4-150x150.pngPR-leadersTipyFootjob erotická masáž pomocí nohou Oddejte se footjob masáži, kdy vás masérka přivede na vrchol pouze svými krásnými nožkami. Na výběr máte z nahých, případně nožek oblečených v silonkách. Pro opravdové milovníky je pak také možnost obutých s extra vysokými podpatky, které výrazně umocňují erotický podtext samotné footjob masáže. V JEDNODUCHOSTI...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares