Kdo by řekl, že retro styl se jednou vrátí do módy. Devadesátá léta byly v módním průmyslu velkým přelomem. Pro někoho ovšem ne v tak pozitivním slova smyslu. Na ulicích crop top za crop topem, flanelky pro všechny a především pruhy v pastelových barvách.

Velký comeback retro stylu se odráží ve všech směrech. Kombinace barev, která by nám před dvěmi lety mohla připadat až směšná, teď boří všechny mýty a ulice připomínají barevnou duhu. 

Nejen oblečení, ale i spodní prádlo

Není tajemstvím, že i spodní prádlo se duchem retro stylu nechalo unést. Před pěti lety ženy oblékaly především push-up podprsenky. Teď to je naopak. Kdo by si nedopřál pocit pohodlí za každé situace? Podprsenky bez výztuže a košíčků u žen převládají. Opět budeme vídat i nesmrtelné braletky, které můžeme obléknout i jako crop top.

V kolekci značky LISCA, která už názvem napovídá svému zaměření – Retromania, si ženy oblíbí jak barevné spektrum, čímž je lila a smetanová barva, ale právě také střihy podprsenek. Kolekce Retromania nabízí mimo jiné i volnočasové oblečení a  je navrženo pro vyznavače sportovně-ležérního stylu. Móda  ideální na sport, procházky nebo i na doma.

Konzervativní barvy? Naopak

Retro styl ovšem není pro každé. Přesto chce jít ale každý s dobou. Pokud nejste fanoušky devadesátek, nezoufejte. I malý náznak retra se počítá. Letošní jaro bude o barvách a vzorech. Barvou roku Very Peri  nebo takovou růžovou letos na ulicích jen zazáříte a přiblížíte se k devadesátkové módě.

Na barevné kombinace vsadila letošní sezóna právě i LISCA. Ať už chcete ozvláštnit svůj prádelník nebo šatnu, vsaďte na kolekci Retromania. Prádlo na každodenní nošení a volnočasové oblečení, LISCA nabízí vše.

Kolekce k dostání na  prodejně  LISCA v Praze – OC Letňany.

_______________________________________

www.lisca.cz  
sledujte nás na istagramu – @lisca.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/Lisca-Cheek-Retromania-60486-62551-SL-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/03/Lisca-Cheek-Retromania-60486-62551-SL-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylKdo by řekl, že retro styl se jednou vrátí do módy. Devadesátá léta byly v módním průmyslu velkým přelomem. Pro někoho ovšem ne v tak pozitivním slova smyslu. Na ulicích crop top za crop topem, flanelky pro všechny a především pruhy v pastelových barvách. Velký comeback retro stylu se odráží...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku