Ačkoliv z dlouhodobého hlediska je snaha co nejvíce v dopravě po městě používat městskou hromadnou dopravu, doba koronavirové krize to trochu obrátila. Vzhledem k sociálnímu distancování a dalším nařízením se doprava vlastním automobilem v poslední době znovu dostává ke slovu. Je mnohem praktičtější a cestou budete sami, maximálně s několika málo vašimi blízkými lidmi. Je tak výrazně snížené riziko nákazy, protože se v prostředí městské hromadné dopravy nemusíte mačkat s několika desítkami dalších cestujících. Pokud jste tedy přemýšleli o tom, že si pořídíte nový automobil, nyní na to nastala vhodná doba.

Vůz z autobazaru

Pokud sháníte automobil hlavně pro potřebu zajištění vlastní mobility, bude vám jistě stačit i nějaký ojetý vůz. Vybírejte si vozidla od ověřených prodejců, abyste si mohli být jistí, že se jedná opravdu o kvalitní kousky, jejichž stav odpovídá tomu, jak jsou inzerované. Nebojte se se před pořízením automobilu pořádně přesvědčit o tom, že se jedná o vůz, na který se budete moci spolehnout. Ptejte se prodejce na cokoliv, co vás zajímá a pokud je to možné, zkuste si domluvit testovací jízdu.

Proč být věrný jedné značce?

Mnozí mají oblíbenou jednu značku osobních automobilů, na kterou nedají dopustit, ať už jde o Subaru, Škodu, Toyotu nebo třeba Fiat. Je to výhodné v tom, že si na ni člověk zvykne a zjistí, co od těchto vozů může čekat. Mnohé autobazary se specializují na jednu značku vozidel, což jim zaručuje větší výběr a lepší odbyt, jelikož mají v dané věci více zkušeností a lepší slovo. Zkrátka jsou tím už známí a člověk raději navštíví tento specializovaný bazar než nějaký, který takto definovaný sortiment nemá. Patří tam například Subaru bazar nebo bazary zaměřené na Škoda auto. Výhodou těchto specializovaných bazarů je i to, že mnohdy nabízí také specializovaný servis. Pokud si tedy zakoupíte automobil u bazaru prodávající Subaru, máte často možnost využít na stejném místě i Subaru servis.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/subaru-car.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/subaru-car-150x150.pngPR-leadersAuto-motoAčkoliv z dlouhodobého hlediska je snaha co nejvíce v dopravě po městě používat městskou hromadnou dopravu, doba koronavirové krize to trochu obrátila. Vzhledem k sociálnímu distancování a dalším nařízením se doprava vlastním automobilem v poslední době znovu dostává ke slovu. Je mnohem praktičtější a cestou budete sami, maximálně s několika málo vašimi blízkými lidmi....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares