S rizikem blížící se karantény na mnohé z nás padá lenora a nejraději bychom se možná jen tak stulili pod peřinou do klubíčka, kde bychom mohli v bezpečí přečkat tuto nepříznivou situaci. Příchod podzimního počasí, kdy je za okny lezavo a přes nekonečné proudy deště ani není vidět zbarvující se listí stromů, tomu moc nepřidává. Pokud však nepotřebujete akutně dohnat nějaký skluz v práci, proč si nedopřát trochu odpočinku? Když si vyberete vhodné ložní povlečení, i malý šlofík vám pomůže doplnit energii a zlepší vaši náladu.

Zdravý spánkový režim

Dostatek pravidelného spánku s člověkem dělá divy. Když je nevyspalý, hůře se soustředí, je podrážděnější, snadněji ho něco vyvede z rovnováhy a jeho výkonnost se mnohonásobně sníží. Ani nemluvě o tom, že při nedostatku spánku dochází i k oslabení organismu a jeho obranyschopnosti, což je věc, které byste se zrovna v této době měli snažit co nejvíce zabránit. Zkrátka a dobře, přichází období, kdy je potřeba, abyste o sebe opravdu dostatečně pečovali, abyste se vyhnuli rýmám, angínám, nebo nedej bože covidu.

Ložní prádlo jako na zámku

Pro zlepšení špatné nálady častokrát pomůže i taková maličkost, jako když si něčím uděláte radost. A co může být příjemnějšího, než se stulit pod příjemné saténové povlečení a začíst se do dobré knihy? Správně vybrané luxusní povlečení vaši ložnici prozáří i v sychravých podzimních dnech a zaručí, že už se vám doopravdy nebude chtít vylézt z pod peřiny. I povlečení podléhá módním trendům a nabízí tolik možností, že si jistě vybere každý. Vedle klasického bavlněného nebo saténového povlečení vás možná překvapí povlečení vyrobené z celulózy stromů tencel botanica, který obsahuje výtažky z eukalyptu. Tencelové povlečení je měkké, ale zároveň pevné a hřejivé, takže se jedná o perfektní volbu pro zimní měsíce. A příjemnou třešničkou na dortu je i jeho ekologická rozložitelnost a šetrnost k pokožce, je tedy vhodné i pro alergiky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/broadway-gold-770x770-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/broadway-gold-770x770-1-150x150.jpgPR-leadersBydleníS rizikem blížící se karantény na mnohé z nás padá lenora a nejraději bychom se možná jen tak stulili pod peřinou do klubíčka, kde bychom mohli v bezpečí přečkat tuto nepříznivou situaci. Příchod podzimního počasí, kdy je za okny lezavo a přes nekonečné proudy deště ani není vidět zbarvující se listí stromů,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku