Oslavila vaše kuchyně nedávno dvacet let? Šuplíky už otevíráte jen s opatrností, poličky vám doslova padají na hlavu? V tom případě dopřejte vaší kuchyni modernizaci, opět ji změňte v místo, kde budete rádi trávit svůj čas, kde budete pravidelně vařit a kde budete kouzlit naprosto fantastické pokrmy. Pokud se rozhodnete pro modernizaci kuchyně, měli byste vědět, co je nyní in. Rozhodně nemáte zájem investovat do kuchyně, která byla v módě před x lety, raději byste investovali do moderní nadčasové kuchyně, kterou vám bude dlouho každý závidět.

Dnes lze říct, že se investuje buď do jednoduchých bílých kuchyní skandinávského stylu, nebo že se volí do krásně rozjasněných a prosvětlených domácností tmavé kuchyně, konkrétně matně černé s přírodními, dřevěnými doplňky. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli, neuděláte krok stranou. Mějte však na paměti, že bílý kuchyňská linka interiér trochu prosvětlí, černá zase ztmaví, proto černou kuchyňskou linku volte jen v případě, že je váš dům či byt dostatečně světlý.

Na nerez se už nehraje

Ještě před pár lety platilo, že nerezové spotřebiče jsou to nejlepší, do čeho můžeme investovat. Nahradily bílé spotřebiče v podobě ledniček nebo mikrovlnné trouby. Dnes však nerezové spotřebiče opět něco nahrazuje, a to měděné spotřebiče, které sice na trhu ještě nejsou v tak hojném zastoupení, ale na trhu už jsou.

V měděném provedení je možné koupit si kuchyňský dřez, který by měl být dostatečně hluboký, a také dřezovou baterii, která by zase měla být dostatečně vysoká.

Dnes se žije bez úchytek

Aktuálně jsou velmi oblíbené a moderní takové kuchyňské linky, které jsou zcela bez nábytkových úchytek. Jednotlivé šuplíky nebo poličky jsou takzvaně zacvakávací. Sice je tu jedna nevýhoda, a sice že budou skřínky a šuplíky brzy ohmatané, na druhou stranu co bychom pro moderně vypadající kuchyni neudělali. Klidně ji budeme uklízet víckrát za týden než jen v sobotu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nova-moderni-kuchyn-1024x678.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/nova-moderni-kuchyn-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníOslavila vaše kuchyně nedávno dvacet let? Šuplíky už otevíráte jen s opatrností, poličky vám doslova padají na hlavu? V tom případě dopřejte vaší kuchyni modernizaci, opět ji změňte v místo, kde budete rádi trávit svůj čas, kde budete pravidelně vařit a kde budete kouzlit naprosto fantastické pokrmy. Pokud se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku