Zaměstnanecká krize v České republice stále pokračuje. V současné době se opět zaměstnavatelé uchylují k brigádníkům, které na letní měsíce chtějí zaměstnat, tedy obsadit jimi volné pracovní pozice. Během léta pak opět vyvěsí inzeráty začínající “hledám zaměstnance” a budou doufat, že se během léta najdou stálí pracovníci, kteří práci zastanou na delší dobu než jen na dva měsíce. Díky zaměstnanecké krizi je všude plno nabídek práce, i v Ostravě je nabídek práce hned několik. Když však máte práci, nevidíte důvod přejít do jiného zaměstnání. Jenže existují čtyři důvody, které nám říkají, že čas na změnu zaměstnání opravdu nadešel.

I když máme stálé místo v nějaké firmě nebo společnosti, neznamená to, že na daném pracovním místě musíme být také spokojeni. Je třeba vnímat signály, které nám prozrazují, že je čas na změnu. Víte, jaké signály to jsou?

Vstáváte do práce s odporem

I když se tomu jen stěží věří, do práce člověk může vstávat i s radostí a s úsměvem na rtech. Jenže pokud vstáváte s nechutí, pokud se ráno nemůžete “vyhrabat” z teplých peřin, je něco špatně. Naplňte své ráno těšením se do práce, vstávejte s předstihem a milujte svou novou práci.

Víte, co budete každý den dělat za práci

Stal se z vaší práce jeden velký stereotyp? To znamená, že je část na změnu. Pokud víte, co daný den budete dělat, pokud vás nečeká v práce žádná změna, výzva ani atraktivní cíl, je třeba to změnit. Změňte tedy své zaměstnání.

Když z práce utíkáte přesně na minutu přesně

Pracovat přesčas nemusí být vždy nepřijatelné, někdy je to příjemné, když máte v práci dobrý kolektiv. Jenže když máte v práci spíše nepřátele, dopadá to tak, že utíkáte z práce přesně včas, tedy při odbití konce pracovní směny.

Když máte strach z šéfa

Šéfové sice musí budit respekt, na druhou stranu se jich nesmí zaměstnanci doslova bát. Pokud se však svého šéfa bojíte tak, že vám jen při myšlence na něj naskočí husí kůže, je čas na změnu. Novou práci vám pomůže sehnat třeba Comfort Job Agency, s. r. o., což je personální agentura sídlící v Ostravě. Ovšem i když agentura práce sídlí v Ostravě, sežene práci kdekoli v České republice.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-vydelat-penize-na-internetu-1024x680.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/jak-vydelat-penize-na-internetu-150x150.jpginfo@press-media.czEkonomikaZaměstnanecká krize v České republice stále pokračuje. V současné době se opět zaměstnavatelé uchylují k brigádníkům, které na letní měsíce chtějí zaměstnat, tedy obsadit jimi volné pracovní pozice. Během léta pak opět vyvěsí inzeráty začínající “hledám zaměstnance” a budou doufat, že se během léta najdou stálí pracovníci, kteří práci...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku