Svatba je beze sporu jednou z největších životních událostí a není neznámým faktem, že se plánuje a organizuje dlouho dopředu. Tedy pokud nejste v Las Vegas a spontánně se nerozhodnete, aby vás po pár drincích oddal falešný Elvis. Některé budoucí nevěsty dokonce využívají možnosti profesionálních svatebních koordinátorů. Také technologie na svatebním poli pokročily a dnešní trh je plný nejrůznější plánovací aplikací a svatebních checklistů.

Jednou webovou aplikací, která se tak trochu vymyká standardu je Modrá Stužka. Modrá stužka je svatební web, svatební pozvánka, seznam svatebních darů, album svatebních fotografií a komunikační nástroj v jednom. Budoucí manželé si snadno založí svůj profil, přes který na pár kliků vytvoří svůj svatební web, který mohou přizpůsobovat svým potřebám a vkusu. Tento web, respektive link pošlou svatebním hostům. Ti pak potvrdí svatební účast a mohou koupit či přispět na svatební dar.

A tady přichází největší přidaná hodnota Modré stužky. Svatební hosté se už nemusí na svatbu nic fyzicky nosit v obálkách a snoubenci se nemusí bát, že by obálky někdy ztratili či zapomněli. Svatební hosté totiž mohou koupit dárek tak, že snoubencům pošlou peníze na jejich bankovní účet. Když si pak snoubenci přejí nějaký dražší dárek, tak Modrá stužka dovoluje i částečné přispívání na dárek a svatební hosté se tak mohou na dárek složit, i když se třeba nemusí vůbec mezi sebou znát.

Aplikace si neúčtuje za posílání prostředků na svatební dary žádné poplatky. Vše putuje rovnou na účet budoucích novomanželů. Tímto inovativním kouskem obohatilo i přes covidová omezení skoro dvě stě párů. Pokud i vy hodláte se svazek manželský vstoupit, tak Modrá stužka rozhodně stojí za vyzkoušení. Základní verze je zdarma, abyste měli jistotu, že nekupujete zajíce v pytli.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/head-foto.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/head-foto-150x150.pngPR-leadersTipySvatba je beze sporu jednou z největších životních událostí a není neznámým faktem, že se plánuje a organizuje dlouho dopředu. Tedy pokud nejste v Las Vegas a spontánně se nerozhodnete, aby vás po pár drincích oddal falešný Elvis. Některé budoucí nevěsty dokonce využívají možnosti profesionálních svatebních koordinátorů. Také technologie na svatebním...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku