Snažili jsme se služby pedikúra Praha srovnat a najít co možná nejlepší salón krásy, který pedikúru poskytuje. Rozhodovala zejména kvalita, ale samozřejmě také cena, příjemnost personálu, prostředí a exkluzivita. V průzkumu jsme došli k závěru, že jako velmi dobrá volba se zdálo studio krásy Esmina na Praze 9.

Pedikúra v Praze z rukou profesionálů

esmina-telo-clanku-newEsmina má mnoho nejen stálých zákaznic, ale také zákazníků a není se čemu divit, její pedikúra v Praze je opravdu na profesionální úrovni. Nabízí totiž opravdu kvalitní ošetření vašich nohou a postará se o vaše chodidla, aby opět získala svou přirozenou jemnost. Nohy a zejména pak chodidla jsou velmi zatěžované, prakticky nejvíce ze všech částí našeho těla a proto si vyžadují speciální a pravidelnou péči profesionálů. Jako bonus nabízí drobné občerstvení a příjemný personál, který velmi ochotně poradí v případě nejasností.

Pedikúra Praha a služby salónu Esmina

Na úvod je třeba říct, že pedikúra v Praze má v tomto salónu přiměřené ceny svým službám. Za základní pedikúru zaplatíte asi 450 korun, dále cena narůstá s přidanými službami, ale hranice je prakticky tisíc korun. V porovnání s některými kosmetickými salóny nabízející stejné služby za téměř dvojnásobnou sumu je to příjemné zjištění. Mezi služby Esminy patří základní ošetření nehtových lůžek, ošetření nehtové kůžičky a samotných nehtů, zároveň poskytuje ošetření plísní a další speciální zábaly. Exkluzivní je například Carská luxusní pedikúra. Využít můžete také široké škály nabídek, jak nehty na nohou zkrášlit, například jemným zdobením pomocí kamínků nebo samolepek. Žádanou předností salónu Esmina je také ruční malba, kterou odbornice velmi zručně zvládají a mohou vám tak splnit osobitá přání, jak své nehty esteticky pozvednout.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/esmina-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/esmina-titulka-150x150.jpgPR-leadersZdravíŽenySnažili jsme se služby pedikúra Praha srovnat a najít co možná nejlepší salón krásy, který pedikúru poskytuje. Rozhodovala zejména kvalita, ale samozřejmě také cena, příjemnost personálu, prostředí a exkluzivita. V průzkumu jsme došli k závěru, že jako velmi dobrá volba se zdálo studio krásy Esmina na Praze 9. Pedikúra v...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku