Kvalifikovaní pracovníci UNITED-C si poradí opravdu se vším. Napravujeme zlomené, odštípnuté nebo propálené plasty. Vašemu automobilu vrátíme za zlomek ceny zpátky svoji původní podobu.

Oprava alu kol a mnoho dalších služeb od UNITED-C

Oprava alu disků nepatří mezi jediné naše služby, které svým zákazníkům nabízíme. Do našich služeb se řadí také chemické čištění automobilu, odstranění zápachu z auta, leštění skel a světlometů, předprodejní příprava auta a mnoho dalšího. Zákazníci u nás rádi využívají i služby, která zahrnuje renovaci veteránů. Jsme totiž autosalon, který neposkytuje pouze malé spektrum služeb. Chceme svým zákazníkům nabídnout, jen to nejlepší.

Oprava alu disků vrátí autu život!

alu-disky-veteraniOprava alu disků není zrovna jednou z nejlehčích oprav, ovšem naše společnosti United-C se popere i s takovouto opravou. Vaše auto vrátíme zpátky do života, stejně tak jako vdechneme zpátky život veteránům. Historickým vozidlům rozleštíme lak, opravíme kůži i interiér. Napravíme též poškozené plasty a vůz chemicky a šetrně ošetříme. Váš veterán u nás bude v těch správných rukách. Svým klientům, kromě těchto vyjmenovaných služeb rovněž nabízíme i ruční mytí aut, či odstraňování škrábanců, které kazí vašemu automobilu vzhled. Jelikož si potrpíme na pečlivosti, vždy budete z jakékoliv opravy i běžné údržby odjíždět s pocitem, že jste své staré auto vyměnili za nové. Z vašich aut dokážeme odstranit i zaschlou špínu, kterou mnohdy ani nemusíte vidět. Způsobit vám ovšem může velmi nepříjemné problémy. Nestarejte se o svého miláčka na čtyřech kolech pouze ve chvíli, kdy je nové. Vaší péči si zaslouží i později. Postaráte se tak o jeho dlouhou životnost a také vzhled. Pokud budete jezdit špinavým, poškrábaným nebo autem, které má promáčknutý plast, ostatní nebude zajímat to, že nebylo zrovna levné, všimnou si především toho, že je neudržované.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/alu-disky-titulka.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/alu-disky-titulka-150x150.pngPR-leadersTipyKvalifikovaní pracovníci UNITED-C si poradí opravdu se vším. Napravujeme zlomené, odštípnuté nebo propálené plasty. Vašemu automobilu vrátíme za zlomek ceny zpátky svoji původní podobu. Oprava alu kol a mnoho dalších služeb od UNITED-C Oprava alu disků nepatří mezi jediné naše služby, které svým zákazníkům nabízíme. Do našich služeb se řadí také...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares