Kvalifikovaní pracovníci UNITED-C si poradí opravdu se vším. Napravujeme zlomené, odštípnuté nebo propálené plasty. Vašemu automobilu vrátíme za zlomek ceny zpátky svoji původní podobu.

Oprava alu kol a mnoho dalších služeb od UNITED-C

Oprava alu disků nepatří mezi jediné naše služby, které svým zákazníkům nabízíme. Do našich služeb se řadí také chemické čištění automobilu, odstranění zápachu z auta, leštění skel a světlometů, předprodejní příprava auta a mnoho dalšího. Zákazníci u nás rádi využívají i služby, která zahrnuje renovaci veteránů. Jsme totiž autosalon, který neposkytuje pouze malé spektrum služeb. Chceme svým zákazníkům nabídnout, jen to nejlepší.

Oprava alu disků vrátí autu život!

alu-disky-veteraniOprava alu disků není zrovna jednou z nejlehčích oprav, ovšem naše společnosti United-C se popere i s takovouto opravou. Vaše auto vrátíme zpátky do života, stejně tak jako vdechneme zpátky život veteránům. Historickým vozidlům rozleštíme lak, opravíme kůži i interiér. Napravíme též poškozené plasty a vůz chemicky a šetrně ošetříme. Váš veterán u nás bude v těch správných rukách. Svým klientům, kromě těchto vyjmenovaných služeb rovněž nabízíme i ruční mytí aut, či odstraňování škrábanců, které kazí vašemu automobilu vzhled. Jelikož si potrpíme na pečlivosti, vždy budete z jakékoliv opravy i běžné údržby odjíždět s pocitem, že jste své staré auto vyměnili za nové. Z vašich aut dokážeme odstranit i zaschlou špínu, kterou mnohdy ani nemusíte vidět. Způsobit vám ovšem může velmi nepříjemné problémy. Nestarejte se o svého miláčka na čtyřech kolech pouze ve chvíli, kdy je nové. Vaší péči si zaslouží i později. Postaráte se tak o jeho dlouhou životnost a také vzhled. Pokud budete jezdit špinavým, poškrábaným nebo autem, které má promáčknutý plast, ostatní nebude zajímat to, že nebylo zrovna levné, všimnou si především toho, že je neudržované.

Svět Dnes na Facebooku