Obliba zážitků jako dárků neustále roste a zatím se nezdá, že by se na tom mělo přinejmenším v blízké době něco měnit. Lidé chtějí svým blízkým udělat radost něčím výjimečným, něčím, co se nemůže rozbít ani opotřebovat. A právě tento požadavek plní zážitky naprosto dokonale. Každá firma na zážitky tak musí neustále rozšiřovat svou nabídku o další a další zážitky, aby u nich každý našel ten pravý originální dárek.

Zážitek jako dárek? Stále více lidí říká: „Ano!“

Každý z nás to zná. Narozeniny, svátky, výročí, Vánoce a tak dále. Pořád je třeba vymýšlet nové a nové dárky, přičemž musíme mít na paměti, co jsme Karlovi, Petrovi, Janě či Haně koupili posledně. Jak se potom může někdo divit, že buď předáme před zraky ostatních blízkých dárek, který jsme dotyčnému už jednou dali, nebo ze zoufalství zvolíme dárek, který se nakonec ukáže jako nevhodný. Firmy na zážitky vás mohou něčeho takového velice snadno ušetřit.

Zvolíte-li zážitek jako dárek, dá se šlápnout vedle jen velice těžko. Proč? Protože vám postačí dotyčného, kterého chcete zážitkem obdarovat, znát třeba jen trochu.

Případně stačí položit pár krátkých otázek někomu z jeho blízkých, kteří jej dobře znají: „Bojí se výšek?“ nebo „Má rád rychlá auta?“ Navíc zážitek má ze všech dárků největší šanci dosáhnout takzvaného Wow efektu. Pokud tedy vaše konto nepřetéká penězi a vy obdarovaného nepřekvapíte dárkem v podobě nového Ferrari.

Pokud se tedy rozhodnete vybrat dárek ve firmě na zážitky, máte mnohem větší šanci dotyčnému roztáhnout ústa v široký úsměv, než kdybyste koupili třeba nový holicí strojek, hodinky, knížku nebo podobně obvyklý dárek.

„Nenapodobitelné kouzlo zážitků jako dárků jsem objevil ještě před založením své firmy na zážitky.“ N. Kolesník, zakladatel firmy na zážitky Stips.cz

Jen si to představte: Ocení milovník supersportů více modýlek jeho oblíbeného Lamborghini Gallardo nebo šanci se v takovém Lamborghini skutečně projet? Bude mít vaše známá nebo příbuzná větší radost z vámi vybraného parfému nebo z možnosti namíchat si jej přesně podle svých preferencí?

U firmy na zážitky nepořídíte jen dárek, ale především hluboký dojem, zkušenost, nesmazatelnou vzpomínku a spoustu zábavy.

Firmy na zážitky vedou profesionálové s láskou k nevšedním zážitkům

Když už si řeknete: „Zážitek jako dárek není vůbec špatný nápad!“, chcete vědět, že jste se svěřili do rukou profíků. U dnešních firem na zážitky se není třeba ničeho obávat. Systém spolupráce mezi firmami na zážitky a jejich dodavateli má již svá zažitá pravidla, která obě strany spolehlivě dodržují, díky čemuž probíhá vše – od zakoupení zážitkového voucheru zákazníkem až po jeho využití obdarovaným – hladce a bez potíží.

„Dobře, koupím dárek u firmy na zážitky. Jak to celé probíhá?“

Firmy na zážitky fungují především jako katalogy zážitků, ve kterých si můžete přehledně listovat a v klidu si vybírat. Kromě toho u nich získáváte také perfektní zákaznickou podporu. Vždy si můžete napsat nebo zavolat o radu s výběrem a položit jakýkoli dotaz, který by vás před koupí i po koupi napadl.

Vyberete si tedy u firmy na zážitky ten pravý dárek, provedete normální nákup jako ve kterémkoli jiném e-shopu, získáte zážitkový voucher, který plánujete někomu dát, nebo jste si ho koupili pro sebe, a potom už postačí provést rezervaci termínu, když chcete nevšední dárek využít. Rezervaci za vás u některých zážitků provede sama firma na zážitky, jsou však i zážitky, kde komunikujete již přímo s provozovatelem zážitku. Pak už jen dorazíte vy nebo obdarovaný na místo a užijete si to!

Firmy na zážitky navíc mívají s provozovateli zážitků vyjednané lepší ceny, protože jim přivádějí zákazníci, takže ve výsledku ušetříte!

Na využití dárku zakoupeného u firmy na zážitky má obdarovaný 1 rok

Každý voucher zakoupený u dobré firmy na zážitky má platnost 12 měsíců, takže obdarovaný má spoustu času zážitek využít. Nemusíte se tedy bát, že zážitek pořídíte zbytečně, protože ten, komu jej darujete, má obvykle málo času na zábavu. Ty nejlepší firmy na zážitky ke standardní platnosti nabízejí ještě navíc prodloužení zdarma!

Zážitek jako dárek je skvělá volba

Na příjemné zážitky se zkrátka nezapomíná a dělají radost ještě dlouho poté, co jsme je prožili. Vzpomínky na ně nám vždy vykouzlí úsměv na tváři a rádi o svých fantastických zkušenostech vyprávíme jiným. Život je totiž od toho, abychom jej prožili a ne jen abychom jím prošli bez radosti.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Wow-efekt.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Wow-efekt-150x150.jpgPR-leadersKulturaTipyObliba zážitků jako dárků neustále roste a zatím se nezdá, že by se na tom mělo přinejmenším v blízké době něco měnit. Lidé chtějí svým blízkým udělat radost něčím výjimečným, něčím, co se nemůže rozbít ani opotřebovat. A právě tento požadavek plní zážitky naprosto dokonale. Každá firma na zážitky tak...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku