Kolik už jste zažili Vánoc a Silvestrů v pohodlí domova, obloženi mísami nejrůznějších pochutin? Kolik takových, kdy jste po Novém roce zjistili, že venku jste byli jedině při cestě k autu, když jste cestovali po návštěvách? Ruku na srdce, nebyla jich většina? Co to letos zkusit trochu jinak? Rozhodně nenavrhujeme rezignaci na vánoční a sváteční tradice, jen vám chceme představit trochu jinou alternativu.

Hory jako v pohádcespindl-apartmanky

České hory jsou krásné. Nenabídnou nám sice převratné výšky, ale i tak to jsou kopce, na kterých se dá krásně a pohodlně lyžovat a v teplejších měsících podnikat skvělé tůry. Zima tu bývá skutečně pohádková, tak proč toho nevyužít, a ať už s lyžemi nebo bez, tam nestrávit krásné sváteční chvíle se svými blízkými? Vybíráme Krkonoše, protože jsou velmi oblíbenou destinací mnoha českých i zahraničních turistů. Jejich pomyslným srdcem je bezesporu Špindlerův Mlýn. Toto město se v posledních letech stalo vyhlášeným lyžařským centrem a zároveň poskytuje veškeré služby a servis na špičkové úrovni. Restaurací a obchodů je tady skutečně dostatek, ale například i milovníci wellness si zde určitě přijdou na své. Nejlepší hotely si na kvalitě wellness služeb zakládají. Pokud rádi zkoušíte nové věci a objevujete nová místa, letošní zima vám nabídne jednu takovou možnost. Jeden z místních hotelů totiž právě letos v prosinci zahajuje svou první sezónu, jmenuje se Amenity Resort Špindlerův Mlýn.

spindl-wellnessVezměte si stromek s sebou

Obáváte se té změny? Vánoce, že bez stromečku nejsou to pravé? A co teprve Silvestr bez chlebíčků? Kdo říká, že si s sebou nemůžete vzít stromeček a dárky si nadělit na horách? A bez chlebíčků to, pravda, nejde, a proč by také mělo? Nemusíte přece být nutně v hotelovém pokoji, můžete strávit svátky v apartmánu, kde si vše připravíte dle svých potřeb. Ale pozor, úklid za vás zvládne někdo jiný, to budou teprve ty pravé svátky. Špindlerův Mlýn je i v tomto ohledu skvělým místem, protože nabízí kromě klasických hotelů i takové, které nabízejí ubytování v apartmánech. Ty jsou skvělou volbou nejen pro období svátků, ale také pro početnější rodiny, které by jinak byly rozptýleny po hotelu a ze společných chvil by toho mnoho nezbylo. Nechte se zlákat, sbalte pár věcí a hlavně skvělou náladu a vyrazte do hor. Možná tak začnete novou rodinnou tradici.

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/špindl-titulka.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/špindl-titulka-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyKolik už jste zažili Vánoc a Silvestrů v pohodlí domova, obloženi mísami nejrůznějších pochutin? Kolik takových, kdy jste po Novém roce zjistili, že venku jste byli jedině při cestě k autu, když jste cestovali po návštěvách? Ruku na srdce, nebyla jich většina? Co to letos zkusit trochu jinak? Rozhodně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku