Společnost DRFG Real Estate získala do svého nemovitostního fondu další významnou nemovitost – nákupní a společenské centrum Géčko v Liberci. Finanční skupina Nordic Investors centrum Géčko nabídla k prodeji v neveřejné soutěži a novým majitelem se stala právě DRFG (David Rusňák Family Group).

Centrum Géčko v minulosti a dnes

Původně nefungující a poloprázdné centrum se společnosti Nordic Investors podařilo postavit na nohy a udělat z něj fungující a prosperující retailovou nemovitost. Po úspěšné stabilizaci a rozvoji dnes centrum dosahuje rekordní návštěvnosti.

Obchodní centrum Géčko aktuálně na deseti tisících metrech čtverečních nabízí zhruba čtyřicet obchodů. Najdeme zde významné značky jako Adidas, Bambule, C&A, DM drogerie, Electro World, Fann Parfumerie, Gate, KiK, Klenoty Aurum, Tchibo a další. V blízké budoucnosti se centrum navíc rozšíří o dalších tisíc metrů čtverečních.

„Géčko v Liberci je pro nás jasnou volbou, jež perfektně zapadá do našich nemovitostních investic, kde už spravujeme majetek s hodnotou 3 miliardy korun,“ hodnotí akvizici David Rusňák, předseda představenstva investiční skupiny DRFG.

Co znamená DRFG?

Investiční skupina DRFG není žádné letadlo. Kromě svého úspěšného nemovitostního fondu DRFG AIF Real Estate Fund spravuje ještě dluhopisový fond DRFG UCITS Bond Fund. Mimo ně má DRFG v portfoliu další zajímavé investice a také plány do budoucna v oblasti telekomunikací, zdravotnictví a energetiky. Skupina byla dříve známa hlavně v Brně a Jihomoravském kraji. Postupem času se však zapsala do povědomí jako společnost s celorepublikovou působností. Při investicích drží kréda: „Investujeme jen do toho, do čeho vidíme“. To je také důvodem, proč ji zajímají investice v domovské České republice. Další informace zde: http://www.fondime.cz/

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/drfg-nadace-15.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/drfg-nadace-15-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníDavid Rusňák,DRFGSpolečnost DRFG Real Estate získala do svého nemovitostního fondu další významnou nemovitost – nákupní a společenské centrum Géčko v Liberci. Finanční skupina Nordic Investors centrum Géčko nabídla k prodeji v neveřejné soutěži a novým majitelem se stala právě DRFG (David Rusňák Family Group).Centrum Géčko v minulosti a dnesPůvodně nefungující a poloprázdné...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares