Komu by se nehodila rychlá zástava vozu. Vězte tomu, že i pro vás budou naše služby top. Poskytujeme zástavy užitkových, nákladních, ale samozřejmě i osobních vozidel. Kromě automobilů se zaměřujeme také na další dopravní prostředky, jako jsou třeba motocykly, lodě, jeřáby, vysokozdvižné vozíky, ale i další speciální vozidla, jako jsou třeba kamióny a větší nákladní vozy. Fungujeme pro své zákazníky jako autozastavárna Praha, ale i jako autozastavárna Brno, záleží jen na tom, která lokalita je vám bližší. Finanční prostředky, které z oboustranného výhodného obchodu pro vás vyplynou, můžete pak použít na své podnikání a nákupy spotřebního zboží.

Kdo se může stát naším klientem?

Každého potencionálního zákazníka určitě bude zajímat to, kdo se právě takovým zákazníkem může stát. Autozastavárny Praha musí samozřejmě také dodržovat svá pravidla, kterou jsou především taková, že klientem se může stát ten, kdo je výhradním vlastníkem vozidla, dále také ten, kdo je osobou zplnomocněnou. Pokud se bude jednat o vozy firemní, je třeba, aby jednal přímo jednatel dané společnosti. Pokud se tedy rozhodnete dát auto do zástavy Praha i vy, tak je třeba vědět, že částka zástavy se propočítává podle stáří a stavu vozidla, ale také podle modelu vozu a jeho značky. Buďte si jistí, že díky internetovému portálu zastavuato.cz jste narazili na maximálně profesionální tým odborníků, který se o vaše vozidla postará. Anebo využijte výhodnou službu půjčka ručená autem.

Smlouva je čitelná

U nás funguje vše rychle. Snažíme se nic zbytečně nezdržovat a služby poskytovat tak, jak se nám to nejlépe a nejrychleji podaří. Snažíme se o to, aby naše smlouvy byly čitelné a bylo v nich napsáno skutečně jen to, co je doopravdy potřeba. Zastavárna aut Brno, zastavárna aut Praha poskytuje svým zákazníkům vše, co je potřeba k tomu, aby byl zákazník spokojený a mohl ihned dostat finance.

 

 

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Nemusíte-rovnou-prodávat.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Nemusíte-rovnou-prodávat-150x150.jpginfo@press-media.czFinanceKomu by se nehodila rychlá zástava vozu. Vězte tomu, že i pro vás budou naše služby top. Poskytujeme zástavy užitkových, nákladních, ale samozřejmě i osobních vozidel. Kromě automobilů se zaměřujeme také na další dopravní prostředky, jako jsou třeba motocykly, lodě, jeřáby, vysokozdvižné vozíky, ale i další speciální vozidla, jako...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku