Hurá! Maturitu máte úspěšně za sebou, případně vás teprve čeká, ale předmaturitní přípravy vrcholí. Plánování svaťáku, termín maturitní zkoušky, plesová sezona… Neschází vám něco? Určitě už máte zamluvené místo, kde se bude ples konat, vybíráte kapelu, zábavu, moderátora, objednáváte stužky, tisknete pozvánky. Nechybí vám profesionální fotograf na ples? Takový, který zvládne naaranžovat celou třídu i s třídním učitelem tak, aby nejvyšší neseděli na židlích a nejmenší byli vidět. Aby byli rovnoměrně rozmístěni chlapci s děvčaty a profesoři, mistři, učitelé, případně ředitelé a další zástupci školy, průmyslovky, učiliště byli na závěrečné – slavnostní fotografii na věky zvěčněni.

Zkušený fotograf svatby nejen vyfotí, ale ještě přichystá fotokoutek na svatbu

Profesionální fotografové, kteří zvládnou zvěčnit neposedné školáky ve škole, rozjařené maturanty na plese, dokážou vytvořit rodinný snímek v ateliéru tak, že bude hoden zvětšení a zarámování, si poradí i s nadstandardními úkoly… Co je ještě náročnější než shromáždit kupu rozněžnělých svatebčanů na jedno místo a udělat fotku, nad kterou šťastně zapláčou samotní novomanželé, jejich rodiče, prarodiče, ale v budoucnu možná i jejich potomci? Originálním nápadem je fotokoutek na svatbu.

Fotokoutek na ples a na svatbu je originální nápad

Fotokoutek na ples anebo na svatbu je vlastně přenosným ateliérem, jejž si zkušení fotografové připraví na místě, kde se veselice konají. Vyjma hromadných fotografií, na nichž jsou zvěčněni všichni účastníci oslav, lze zhotovit soukromé fotografie dvojic, partiček, manželů s rodiči, novomanželů se svědky ve speciálně vytvořeném fotokoutku. Rekvizity lze připravit dle přání organizátorů nebo samotných oslavenců. Pokud chcete maturantům či novomanželům přichystat překvapení, pozvěte si fotografa s fotokoutkem. Jistě vám poradí neotřelé nápady na rekvizity, jimiž lze koutek pro focení vybavit.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/foceni-svatba.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/foceni-svatba-150x150.jpginfo@press-media.czTipyHurá! Maturitu máte úspěšně za sebou, případně vás teprve čeká, ale předmaturitní přípravy vrcholí. Plánování svaťáku, termín maturitní zkoušky, plesová sezona… Neschází vám něco? Určitě už máte zamluvené místo, kde se bude ples konat, vybíráte kapelu, zábavu, moderátora, objednáváte stužky, tisknete pozvánky. Nechybí vám profesionální fotograf na ples? Takový,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku