Začínáte pociťovat ve Vašem volném čase pocit nudy a rádi to změnili? Letošní léto přeje teplému počasí a bylo by škoda tento doposud bezdeštný čas promrhat něčím takovým, jako je nuda. Milovníci adrenalinu by si rozhodně neměli nechat ujít příležitost k adrenalinovým zážitkům.

Zažeňte nudu s bungee jumpingem

Vlití pořádné dávky adrenalinu do krve můžete zakusit během bungee jumpingu. Co vše si lze představit pod pojmem bungee jumping? Jsou to svázané kotníky, gumové lano či volný pád v otevřeném prostoru? Především jde o nezapomenutelnou zábavu, kterou pokud překonáte vlastní pocit strachu, budete chtít zažít znovu a znovu. Míst, kde můžete skočit bungee jumping je v České republice několik. Jedním z nich je také krkonošské město Harrachov. Skáče se zde bungee jumping z televizní věže, která dosahuje výšky 145 metrů. Nejprve budete muset vystoupat na věž vysokou 36 metrů, což je zážitek sám o sobě.

Vyzkoušejte také další tipy na nezapomenutelné zážitky

Zmíněný zážitek můžete darovat také jako dárek k narozeninám, ke svátku nebo jen tak pro radost někomu z Vašich blízkých, na nichž Vám z celého srdce záleží. K těmto příležitostem můžete věnovat také univerzální poukázky a nechat výběr zážitku na obdarované osobě. Velký výběr univerzálních poukázek najdete zde www.firmanazazitky.cz/univerzalni-poukazy.

Fantastické adrenalinové dobrodružství můžete prožít rovněž během tandemového seskoku padákem. K tomuto seskoku není potřeba žádného složitého výcviku ani lékařské prohlídce. Před seskokem obdržíte pouze krátkou instruktáž a hned po ní si na vlastní kůži vyzkouší to, co prožívají profesionální parašutisté běžné při svém povolání. Adrenalin se Vám do krve vhrne již při letu letadlem a zbytek bude již pomyslnou třešničkou na dortu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/allegria-poukaz-na-zážitek-1024x512.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/allegria-poukaz-na-zážitek-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníZačínáte pociťovat ve Vašem volném čase pocit nudy a rádi to změnili? Letošní léto přeje teplému počasí a bylo by škoda tento doposud bezdeštný čas promrhat něčím takovým, jako je nuda. Milovníci adrenalinu by si rozhodně neměli nechat ujít příležitost k adrenalinovým zážitkům. Zažeňte nudu s bungee jumpingem Vlití pořádné dávky...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku