Cítíte, že je váš imunitní systém oslabený? V takový moment jste mnohem náchylnější na různá onemocnění. Na oslabenou imunitu má vliv celá řada faktorů, jako je třeba nedostatek vitamínů a minerálů, nevyvážený jídelníček, narušená střevní mikroflóra, nedostatek spánku, dlouhodobé vyčerpání, nedostatek pohybu a stres. O imunitu je potřeba se starat a nic není lepšího než prevence. Pro podporu imunity můžete využít i mocných darů přírody, kterými jsou různé byliny, celá řada bylin má schopnost výrazně podpořit naši obranyschopnost a pomoct nám čelit všem negativním vlivům mnohem lépe.

Jaké bylinné čaje jsou na imunitu vhodné?

Ne každý čaj dokáže imunitu podporovat, je třeba se zaměřit na konkrétní byliny. Byliny představují bezpečný, zdravý a přírodní způsob, jak tělo podpořit. Zajímají vás čaje na imunitu? Můžete využít buď čaje obsahující konkrétní bylinu nebo i čajové směsi, které působí silou kombinace různých bylin. Specialistou na výrobu a prodej čajů podporujících imunitu je eshop Milota.com. Najdete zde například velmi účinný Imunomax Tea. Obsahuje směs bylin jako jsou kopřivová nať, květ vřesu, kořen proskurníku a další. Velmi účinným pomocníkem je echinacea čaj, echinacea je rostlina, která dokáže výrazně podpořit imunitu. Dále je vhodný lipový květ nebo čaj, který se jmenuje Vitamínová bomba. Tento čaj obsahuje plody rakytníku, šípek, lipový květ, jablko, aronii, pomerančové oplodí aj.

Pořídit si můžete i čaje, které vám pomohou s konkrétními problémy, třeba čaj při chřipce, čaj podporující průdušky aj. Nečekejte až budete nemocní, udělejte si domácí zásobu čajů, které můžete využít pro posílení své obranyschopnosti a lépe bojovat s nemocemi, které vás potkají. Nic se nevyrovná přírodní síle bylin, podporujte své zdraví přírodní cestou a zajistěte si silnou imunitu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/teacup-2324842_1920-1024x682.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/teacup-2324842_1920-150x150.jpgPR-leadersTipyCítíte, že je váš imunitní systém oslabený? V takový moment jste mnohem náchylnější na různá onemocnění. Na oslabenou imunitu má vliv celá řada faktorů, jako je třeba nedostatek vitamínů a minerálů, nevyvážený jídelníček, narušená střevní mikroflóra, nedostatek spánku, dlouhodobé vyčerpání, nedostatek pohybu a stres. O imunitu je potřeba se...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku