Velké průmyslové haly, menší skladovací haly, či haly, které slouží jako garáže například pro autobusy. Montované opláštěné haly mají skutečně mnoho podob a lze je využít pro nejrůznější účely. Za dlouhé roky, ale již nyní existují nové technologie opláštění i konstrukce, které z plachtových hal dělají velmi dobrou konkurenci běžným stavbám. Samozřejmě za minimum nákladů a v dnešní době již s kvalitním opláštěním hal s životností až 20 let. Jedná se tak nejen o dobré ekonomické řešení, tak v mnoha ohledech i o řešení ekologické.

Snadná oprava

Možná už plachtovou halu vlastníte a vznikl vám na ní defekt nebo snad teprve uvažujte nad pořízením haly, která by vám snadno a rychle vyřešila problém s uskladněním. V obou případech je dobré vědět, že kvalitní výrobci opláštění nabízejí také kvalitní materiály, ze kterých haly staví nebo jsou schopni neporušenou konstrukci vaší stávající haly nově opláštit. Ušetříte tak nemalé náklady a hala vám může s novým pláštěm sloužit mnoho dalších let.

Kvalitní materiál je základ

K opláštění hal by měl profesionální dodavatel vždy použít kvalitní materiál. Němečtí a belgičtí výrobci plachet garantují vysokou životnost a jejich plachty se dají svářet tak, že v místě spoje vznikají voděodolné a esteticky zcela nerušivé spoje. Díky této technologii lze také snadno plachtu upravit či opravit a pro účely reklamy je možné je také opatřit reklamním potiskem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/HALA-TC-406019-CENA-OD-219.000Kc-2.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/HALA-TC-406019-CENA-OD-219.000Kc-2-150x150.jpgPR-leadersEkonomikaVelké průmyslové haly, menší skladovací haly, či haly, které slouží jako garáže například pro autobusy. Montované opláštěné haly mají skutečně mnoho podob a lze je využít pro nejrůznější účely. Za dlouhé roky, ale již nyní existují nové technologie opláštění i konstrukce, které z plachtových hal dělají velmi dobrou konkurenci...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku