Jelikož na každého občana České republiky připadá průměrný dluh 169 tisíc korun (informace z dubna 2017), není divu, že se služby jako oddlužení nemovitosti a vyplácení exekucí stávají čím dál vyhledávanějšími. Díky zadlužení státu se zadlužují i jednotlivci a tak vzniká bludný kruh. My Vám v dnešním článku poradíme, jak z toho kola ven! Takovými případy se zabývá i společnost Quick Finance, s.r.o.. Jedná se však pouze o úvěry pro podnikatele (OSVČ, s.r.o., a.s..), s ručením nemovitostí, kdy ručitel nemusí být podnikatel.

Jak oddlužit svou nemovitost?

Ujasněte si svou situaci

Aby mohlo dojít k oddlužení nemovitosti, je potřeba vědět několik základních údajů. Každý případ je totiž individuální. Nejdříve je potřeba zjistit dvě základní částky – odhadovanou sumu na oddlužení nemovitosti a přibližnou cenu nemovitosti. Pokud to nevíte, tak se neváhejte poradit s odborníky. Dále je nutné si vyjasnit, o jaký typ zástavy se jedná. Může to být jak exekuce na nemovitost, tak dražba nemovitosti.

Co následuje

Jakmile dojde k předání základních informací, začne společnost jednat a „obíhat“ vše za Vás. Tedy lidově řečeno, ať už jde o exekutory, katastrální úřad nebo o další potřebné schůzky – vše za Vás bude vyřízeno. Také Vám bude poskytnuta pomoc při výmazu exekuce a zástavního práva. Nezáleží, zda půjde o zástavní právo nemovitostí z vlastních zdrojů nebo o zástavní právo ze zdrojů dalších investorů.

Pomocná ruka

Quick Finance, s.r.o. pomáhá podnikatelům, kteří mohou ručit nemovitostí. Může se jednat o další nemovitost nebo se na vyplacení závazků použije daná nemovitost. Také je zde možnost použít nemovitost třetí osoby. Výše úvěru se pak řídí dle odhadované ceny nemovitosti (není potřeba úředního odhadu) a také podle lokality, kde se nemovitost nachází. Nabízí tedy vyplacení zástavy, exekuce, či dražby na vaši nemovitost.

Jak vyplatit exekuci?

Vždy hledejte to pravé

Pokud potřebujete vyplatit exekuci nemovitosti či více exekucí, nezadlužujte se ještě více. Většina společností bere předem několika tisícové poplatky. Společnost Quick Finance, s.r.o. žádné poplatky předem nebere! Nejdříve si sjednáte schůzku, na které si řeknete veškeré podrobnosti, sdělíte Váš aktuální finanční stav poradci a společně se dohodnete na dalším vhodném postupu řešení Vašeho dluhu.

Co vám může usnadnit život?

Společnost Quick Finance, s.r.o. běžně pomáhá s vyplácením exekucí. Jejich nabídka je přívětivá a oblíbená u klientů, kteří potřebují řešit vyplacení exekuce. Nejen, že Vám poskytnou poradenství a cenné rady při řešení vaší situace, ale často vyřeší i Vaše další finanční problémy. Navíc mají nabídku úroku 18% p.a. Je zde však podmínka, že daná exekuce spolu s dalšími finančními závazky nepřesáhnou 40% z hodnoty nemovitosti. Po udělení plné moci za Vás vyřeší vše – od jednání s exekutory, finančními úřady, ČSSZ, po pojišťovny, věřitele a podobně.

Záleží jen na Vás, zda máte zájem z toho bludného kola ven. Pokud patříte mezi podnikatele (OSVČ, s.r.o., a.s..) a vlastníte nemovitost k zástavě nebo máte možnost třetí osoby s nemovitostí, tak je zde vždy cesta pro řešení Vaší situace.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/quick-finance-1024x587.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/quick-finance-150x150.jpginfo@press-media.czFinanceexekuce,Quick FinanceJelikož na každého občana České republiky připadá průměrný dluh 169 tisíc korun (informace z dubna 2017), není divu, že se služby jako oddlužení nemovitosti a vyplácení exekucí stávají čím dál vyhledávanějšími. Díky zadlužení státu se zadlužují i jednotlivci a tak vzniká bludný kruh. My Vám v dnešním článku poradíme, jak z toho...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku